Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور با حضور بیش از ۲۰۰ کشتی گیر ،مربی و سرپرست در منطقه آزاد انزلی آغاز شد.

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور با حضور بیش از ۲۰۰ کشتی گیر، مربی و سرپرست از صبح شنبه ۲۲ آبان ماه آغاز شده و تا بیست و پنجم ماه جاری ادامه دارد.

این مسابقات با حضور ۱۵۴ فرنگی کار، مربی و سرپرست در قالب ۱۱ تیم از استان های خراسان شمالی، آذربایجان غربی، کهکیلویه و بویر احمد، اصفهان، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، گیلان، هرمزگان، همدان و یزد در روز اول مسابقات برگزار می شود.

همچنین آزاد کاران ۱۰ استان قزوین، خراسان رضوی، گیلان، مرکزی، زنجان، اردبیل، قم، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان و تیم جزیره کیش نیز از ۲۴ تا ۲۵ آبان ماه با هم به رقابت می پردازند.

رقابت های کشتی قهرمانی کشور مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان است که با حضور مسئولان کشوری و استانی و روسای فدراسیون کشتی، کمیته فنی و شورای فنی مسابقات در مرکز همایش ها و نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

این مسابقات از سوی فدراسیون کشتی و با همکاری سازمان و اداره کل ورزش و جوانان و هیات کشتی گیلان برپا شده است./ منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان