Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور گفت:۳۰ هزار واحد مسکن در کل کشور توسط این انجمن در حال ساخت است که تا کنون ۲۰ هزار واحد به اتمام رسیده است.

کیومرث سلگی، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور امروز (۵ دی) در همایش خیرین مسکن ساز در بیت نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به وضعیت مسکن مهر رشت اظهار کرد: مهمترین معضل مسکن مهر 627 واحدی ثامن الائمه رشت زیرساخت های این مجتمع است.

وی با بیان اینکه شهرداری و دیگر دستگاه های خدمات رسانی باید در این راستا همکاری لازم را انجام دهند گفت: پیشنهاد می شود انجمن خیرین مسکن ساز در دیگر شهرستان های گیلان با توجه به ظرفیت های بالای شهرهای استان راه اندازی شود.

سلگی با تاکید بر گسترده شدن شبکه انجمن خیرین مسکن ساز در کشور تصریح کرد: در همه مراکز استان های کشور انجمن خیرین مسکن ساز راه اندازی شده که یک هزار و ۵۰۰ عضو غعال در این انجمن ها فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه ۱۰۰شهرستان کشور دارای انجمن خیرین مسکن ساز است گفت:۳۰ هزار واحد مسکن در کل کشور توسط این انجمن در حال ساخت است که تا کنون ۲۰ هزار واحد به اتمام رسیده است.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور ادامه داد: پنج هزار واحد از 10 هزار واحد باقی مانده مسکن مهر حدود ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ساخت سه هزار واحد مسکن معلولان در کشور عملیاتی شده است

وی اذعان کرد: تامین مسکن برای خانوارهای دارای دو معلول از دیگر برنامه های مورد توجه انجمن خیرین مسکن ساز است.

سلگی با بیان اینکه ۱۱هزار و ۵۰۰ خانواه معلول فاقد مسکن در کشور شناسایی شده است تصریح کرد: با همکاری سازمان ها و نهادهای خیرین، مسکن معلولان ساخته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ساخت سه هزار واحد معلولان در کشور عملیاتی شده است.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور اظهار کرد: ۱۰۰ مسکن شهری دو معلولی و 19 مسکن روستایی در گیلان ساخته می شود.

وی تاکید کرد: در آینده برنامه های نوینی در گیلان و دیگر استانها جهت کمک به نیازمندان اجرایی خواهد شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان