Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : دیرکل بنیاد مسکن گیلان با بیان اینکه پروژه ۶۲۷واحدی ثامن الائمه( ع) رشت یکی از پروژه های مهم گیلان با همکاری خیرین مسکن ساز است از پیشرفت فیزیکی ۹۳ درصدی کل پروژه خبرداد.

محمد اکبرزاده، مدیرکل بنیاد مسکن گیلان امروز(۵ دی) در نشست انجمن خیرین مسکن ساز استان گیلان در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت اظهار کرد: ساخت مسکن برای محرومین یکی از برنامه های بنیاد مسکن است.

وی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت خیران استان در ساخت مسکن اذعان کرد: انجمن خیرین مسکن ساز در همه شهرستان های گیلان در آینده ایی نزدیک راه اندازی خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان با بیان اینکه پروژه 627واحدی ثامن الائمه( علیه السلام ) رشت یکی از پروژه های مهم گیلان است که با همکاری خیرین مسکن ساز در حال ساخت است گفت: این پروژه با مساحت کل 27هزار متربع مربع و مجموع زیربنای 62هزار و 700متر مربع در حال احداث است.

اکبرزاده تصریح کرد: این پروژه دارای 110بلوک 3طبقه پیلوت، 99بلوک 6 واحدی و 11بلوک 3 واحدی است.

وی از پیشرفت فیزیکی 93 درصدی کل پروژه خبرداد و خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه که دارای 201 واحد است به اتمام رسیده است.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان اذعان کرد: فاز دوم این پروژه با 234 واحد، 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی اذعان کرد: فاز سوم پروژه ثامن الائمه با 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارای 192 واحد است.

اکبرزاده با اشاره به مشکلات زیرساختی پروژه خاطرنشان کرد: نداشتن روشنایی معابر و پیاده راه سازی که توسط شهرداری باید انجام شود از جمله مشکلات  فاز نخست این پروژه است که اخیرا برای پیاده رو سازی اقداماتی مناسبی در حال انجام است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان