Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه دوری از مردم دلیل سقوط رژیم شاهنشاهی بود، گفت: مسؤولان باید روحیه مردم سالاری را حفظ کنند.

احمد سیاوش پور ظهر امروز در جمع کارکنان انتظامی گیلان با اشاره به اینکه هدف انقلاب اسلامی، هدف الهی و معنوی است، اظهار کرد: حکومت اسلامی متفاوت با دیگر حکومت هاست.

وی شناخت اخلاق صحیح و مردم داری را یکی از ویژگی های انسان های با بصیرت دانست و افزود: مسؤولان باید روحیه مردم سالاری را حفظ کنند و دوری از مردم دلیل سقوط رژیم شاهنشاهی بود.

رئیس کل دادگستری گیلان وظیفه شناسی را آغاز راه موفقیت دانست و گفت: ماموران انتظامی خدمتگزاری صادقانه را انجام می دهند و همه کارکنان دولتی و نظامی باید وظیفه شناس باشند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی باید دارای انگیزه و روحیه خدمتگزاری باشد، تصریح کرد: پلیس با خدمت صادقانه، امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان می آورد و یکی از راه های موفقیت پلیس مسؤولیت پذیری است.

سیاوش پور با تصریح بر اینکه برخی ها در فضای مجازی حریم حیا و فرهنگ را خدشه دار کرده اند، خاطرنشان کرد: برخی در این شبکه ها با اهداف از پیش تعیین شده وارد می شوند تا نیروهای ارزشی و خدمتگزار را دچار شبهه و بی ارزشی کنند و نیروهای انتظامی باید سلامت و کرامت خود را حفظ کنند.

وی با اشاره به اینکه نیرویی مقتدر بوده که با مردم تعلق قلبی داشته باشد، افزود: پلیس برخاسته از بطن مردم است و این تواضع جزو ویژگی های نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود و حفظ امنیت و مقابله با هنجار شکنان از مهم ترین ماموریت های پلیس است.

رئیس کل دادگستری گیلان پلیس این استان را از موفق ترین نیروهای کشور خواند و خاطرنشان کرد: اقدام ها و عملکرد ما روی میز قضاوت مردم می رود و پلیس و دستگاه قضایی باید تعامل مناسبی با مردم داشته باشند و پلیس گیلان از ارزش و صداقت بالایی برخوردار است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان