Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلان : معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور امروز (شنبه) از مراکز تحت نظارت بهزیستی استان گیلان بازدید کرد.

حبیب الله مسعودی در سفر خود به گیلان ضمن بازدید از مراکز تحت نظارت بهزیستی استان، از نزدیک در جریان روند کارها و فعالیت های این مراکز قرار گرفت.

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور از مرکز ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی مجتمع خدمات بهزیستی فضیلت در رشت ، مرکز حمایتی آموزش کودک و خانواده آوای امید در رشت و مرکز اقامتی کوتاه مدت در زیباکنار و مجتمع خدمات بهزیستی غیردولتی لشت نشاء لاله بازدید کرد.

مسعودی همچنین به همراه مدیران دفاتر تخصصی حوزه معاونت اجتماعی، مدیرکل بهزیستی استان گیلان و جمعی دیگر از مسئولان، از پایگاه خدمات اجتماعی و مهدکودک حاشیه شهر بازدید کرد و از نزدیک در روند فعالیت ها قرار گرفت.

همچنین معاون دفتر توانمندسازی، مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان و مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان بهزیستی کشور به همراه کارشناسان از سایر مراکز تحت نظارت بهزیستی استان گیلان در حوزه کاری شان بازدید کردند.

بازدید از مجتمع خدمات بهزیستی غیردولتی حورا شهر کومله، خانه کودک و نوجوان سرای نصیر یک و دو، روستا مهد لاشیدان مطلق، اورژانس اجتماعی لاهیجان، مرکز دخترانه شبانه روزی سیدالساجدین آستانه اشرفیه از جمله این مراکز است.

مدیرکل دفتر فوریت های اورژانس اجتماعی بهزیستی کشور نیز از اورژانس اجتماعی تالش و مهدهای کودک این شهرستان بازدید کرد.

نشست شورای اداری استانی بهزیستی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان و معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور و مدیران کل دفاتر تخصصی حوزه معاونت اجتماعی بهزیستی فردا (یکشنبه) در رشت برگزار می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان