Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان از بیکاری شدید در گروه جنسی زنان در استان خبر داد و گفت: مشکل بیکاری در گروه های سنی 15 تا 29 سال و تحصیلکرده ها در گیلان حاد است.

کیوان محمدی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سهم گیلان از احیای ساختار صنعت 500 میلیارد تومان است اظهار کرد: عدد مذکور در حال افزایش است.

وی، افزایش اعتبارات در احیای ساختار صنعت را به دلیل تلاش مدیران در گیلان عنوان کرد و افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در اختصاص اعتبارات فعال هستند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان با بیان اینکه روند حرکت استان روبه جلو است، تصریح کرد: استاندار هماهنگی و آرامشی را در گیلان به وجود آورده و این امر موجب شده روند ما مثبت باشد اما نقاط منفی نیز داریم.

*مشکل بیکاری گیلان برطرف نشده است

محمدی به انتقاد برخی از افراد نسبت به اعلام نرخ بیکاری توسط استاندار گیلان اشاره کرد و گفت: عددی که استاندار اعلام کرده، درست است و آن را مرکز مطالعات مجلس شورای اسلامی ارائه می کند اما بنده از افرادی هستم که می گویم مشکل بیکاری در گیلان برطرف نشده است.

وی با اشاره به اینکه مشکل بیکاری گیلان در گروه هایی حاد است، بیان کرد: در گروه های سنی 15 تا 29 سال و تحصیلکرده ها مشکل بیکاری داریم و همه باید تلاش کنیم این مشکل برطرف شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان، مشکل بیکاری در گروه جنسی زنان را شدید دانست و متذکر شد: مشکل بیکاری باید با تلاش تمام مسؤولان و دستگاه ها برطرف شود.

محمدی در ادامه با تأکید بر احترام به اصحاب رسانه، خاطرنشان کرد: رسانه به عنوان اسلحه در شکل دهی افکار عمومی نقش اساسی دارد.

وی به لایحه بودجه سال 96 اشاره کرد و یادآور شد: لایحه بودجه مذکور پیشنهادی است و توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان با اشاره به حساسیت مردم گیلان نسبت به سرنوشت خود، اظهار کرد: اعتقاد داریم رسانه ها باید پرسش گر و مطالبه گر باشند اما باید بدانند پرسش را از کدام منبع بپرسند.

محمدی، دغدغه های موجود در مورد لایحه بودجه سال 96 را دارای جنبه تبلیغاتی و به دور از خیرخواهی دانست و بیان کرد: به آزادی رسانه ها در حد تهمت و افترا اعتقاد دارم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان