Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان بر تبیین قاطعیت و شهامت امام (ره) در مقابل استعمار و استکبار برای نسل امروز تأکید کرد و گفت: امام (ره) ایستادگی در مقابل زورگویان را به ملت ایران آموخته است.

محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان با تبریک میلاد امام حسن عسکری (ع) اظهار کرد: یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی را در پیش داریم و این جشن ها در راستای نور ماندگار امام عصر (عج) است.

وی به قدرت رسانه در دنیای امروز اشاره کرد و افزود: آنها که از ابزار رسانه توانستند بهتر بهره مند شوند، عملکرد و اندیشه خود را به ملت ها ارائه کردند و رهبری و هدایت جامعه را به عهده گرفتند.

نجفی با بیان اینکه ابزار رسانه به عنوان قوی ترین سلاح ها امروز بین رهبران جهان مطرح است، تصریح کرد: تمام قدرت ها توسط رسانه رصد می شوند.

استاندار گیلان، تحقق انقلاب اسلامی را در راستای عقلانیت، انسانیت و ارزش های الهی خواند و بیان کرد: رسانه به عنوان یکی از ابزارهای نرم می تواند موضوع مذکور را دقیق تر و زیباتر منتقل کند.

وی در ادامه به رتبه نخست گیلان در بهبود فضای کسب و کار در کشور اشاره کرد و گفت: امر مذکور مرهون آرامش و امنیت ایجاد شده در استان است.

نجفی با اشاره به تاثیرگذاری رسانه ها در ایجاد آرامش نسبی در جامعه، خاطرنشان کرد: دهه فجر یکی از فرصت ها به منظور نشان دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

استاندار گیلان بر استفاده از ابزار رسانه در تبیین ارزش های انقلاب اسلامی تأکید کرد و یادآور شد: بازخوانی خاطرات انقلاب برای مردم بسیار زیبا است.

وی با بیان اینکه قاطعیت و شهامت امام (ره) در مقابل استعمار و استکبار باید برای نسل امروز بیان شود، اظهار کرد: امام (ره) ایستادگی در مقابل زورگویان را به ملت ایران آموخته است.

نجفی به تبیین مسیر مقاومت و ایستادگی در کنار تعامل و گفتمان توسط امام (ره) اشاره کرد و افزود: امروز متأثر از اندیشه های ناب امام (ره) با اقتدار گفتمان در هر جا نیاز باشد در مقابل زورگویان ایستادگی می کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به فرصت ایجاد شده در راهبرد جدید گفتمان برای ملت ایران، بیان کرد: امروز ایران اسلامی خط دهنده برای تمام کشورهای منطقه است و بدون حضور ایران جلسه ها برگزار نمی شود.

وی به تفاوت اندیشه در رسانه ها اشاره کرد و گفت: در گیلان به دنبال تعریف نیستیم بلکه رسانه ها باید با ذره بین نظارت خود را داشته باشند اما نقد اثرگذار مهم است ضمن اینکه تخریب دیگران زیبا نیست.

نجفی همچنین با بیان اینکه حقوق پارکبان ها و رفتگران در شهر رشت پرداخت نشده است، خاطرنشان کرد: به مشکلات شهرداری آگاه هستیم اما پرداخت حقوق کارگران باید در اولویت برنامه های مسؤولان باشد.

استاندار گیلان در پایان بر ایجاد شور و نشاط در ایام فجر انقلاب اسلامی تأکید کرد و یادآور شد: نمی توانیم جوانان را از تمام امور محروم کنیم ضمن اینکه نشاط و امید شعار دولت و نظام است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان