Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: کارگران شهرداری رشت چند ماه حقوق دریافت نکرده اند و با سختی معیشت خود را تأمین می کنند.

محمود باقری خطیبانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر با اشاره به ضرب و شتم بازرس سازمان تاکسیرانی رشت اظهار کرد: روز گذشته این کارگر زحمتکش شهرداری رشت به دلیل اینکه تقاضای حقوق معوقه خود را کرده بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کتک خورد.

وی با بیان اینکه کارگران شهرداری رشت از جمله پاکبانان، فضای سبز و... ماه ها حقوق خود را در یافت نکرده اند و به سختی معیشت خود را تأمین می کنند، تصریح کرد: روز رشت را به بهانه های مختلف حذف کردند و دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم هزینه ای به غیر از خریدن یک جعبه شیرینی به همراه نداشت اما بدون دلیل آن را برگزار نکردند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: سال گذشته در روز رشت مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری را قربانی کردند و امسال هم در جریان دعوت از مدرس رقص نیز باز او را مقصر جلوه دادند.

باقری خطیبانی با اشاره به اینکه شرکتی در مکان پل بوسار رشت به نام مدیریت تعاونی شهر باران با شهرداری این شهر قرارداد بسته و ملکی را از شهرداری اجاره کرده است، خاطرنشان کرد: هنوز مدت زمان قرارداد شهرداری رشت با آن تعاونی به اتمام نرسیده اما همان ملک را شهرداری دوباره به یک شرکت تعاونی دیگر همزمان اجاره داده است.

وی پروژه های شهرداری رشت را بدون کار تحقیقاتی در حال انجام دانست و بیان کرد: پروژه پیاده راه فرهنگی رشت یکی از همین پروژه هاست که هر روز شاهد کنده کاری در یک بخش از آن هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه به دنبال استیضاح شهردار رشت نیستم، خاطرنشان کرد: در قبال بیت المال مسؤول هستیم و نباید اجازه دهیم هرگونه که می خواهند از بیت المال هزینه کنند و امیدواریم مشکلات شهر رشت برطرف شود و شاهد توسعه همه جانبه رشت باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور با گرامیداشت سالروز ۱۹دی اظهار کرد: 19 دی برگ زرینی در تاریخ اسلام است که با رهبری روحانیت به سرانجام رسید.

مسعود کاظمی با تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه (س) به موضوع برگزاری جلسه شورا اشاره کرد و گفت: نخستین دستور جلسه امروز حضور شهردار رشت برای پاسخگویی به پرسش های اعضای شورای رشت است و امیدواریم این موضوع نتیجه خوبی برای شهروندان به همراه داشته باشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان