Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گیلان شب گذشته پایان یافت ومنابع آگاه خبر می دهند مجموعا 54 نفر در اولین مرحله ردصلاحیت شده اند و یا صلاحیتشان احراز نشده است.

به گزارش گیلانیان : از مجموع نامزد های ثبت نام نموده برای شرکت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 11 حوزه انتخابیه  گیلان ، مجموعا تعداد54 نفر عدم احراز صلاحیت شده اند که بر طبق قانون می توانند اعتراض کتبی خود را به هیات نظارت استان مستقر در استانداری گیلان تحویل دهند خبرهای دریافتی از عدم احراز صلاحیت 6 تن از نامزدهای انتخاباتی درحوزه رشت دارد که در بین آنها نام 2تن از چهره های شناخته شده نیز دیده می شود.

در دیگر حوزه های انتخابیه  گیلان :

حوزه انتخابیه آستارا مجموعا 5 نفرمی باشند وگفته می شود 2 نفر نیز انصراف کتبی داده اند که نام دو تن از چهره های شاخص در بین این اسامی  به چشم می خورد.

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه مجموعا 5 نفر رد صلاحیت وعدم احراز شده اند که اسامی 3 چهره شاخص در بین این اسامی به چشم می خورد.

حوزه انتخابیه شهرستان انزلی مجموعا یک نفر رد صلاحیت ویک نفر عدم احراز صلاحیت شده اند که نام یکی از چهره های شاخص در میان این دو مشاهده می شود.

حوزه انتخابیه تالش مجموعا 9 نفر که 4 نفراز آنها رد صلاحیت و3 نفر هم عدم احراز شده اند که نام 2 چهره شاخص در این بین به چشم می خورد.

حوزه انتخابیه فومن وشفت مجموعا 4نفر رد صلاحیت وعدم احراز شده اند که نام 3 چهره شاخص مشاهده می گردد

حوزه انتخابیه صومعه سرا تمامی کاندیداها تایید صلاحیت شده اند

حوزه انتخابیه رودسر واملش نیز مجموعا 2 نفر عدم احراز صلاحیت شده اند که از چهره های شاخص نمی باشند.

حوزه انتخابیه رودبارنیزمجموعا 7 نفر رد صلاحیت وعدم احراز شده اند که نام دو چهره شاخص در بین این اسامی است.

حوزه انتخابیه شهرستانهای  لاهیجان وسیاهکل تعداد3 نفراز نامزدهای انتخاباتی رد صلاحیت و4 نفر دیگرنیز عدم احراز صلاحیت شده اند که نام 2نفر از چهره های شاخص در بین رد صلاحیت شدگان است. حوزه انتخابیه شهرستان لنگرود نیز مجموعا 7 نفر هستند که 3 نفر از افراد ردصلاحیت و4نفر دیگر نیزعدم احراز صلاحیت شده اند وچهره شاخصی در بین اسامی دیده نمی شود .

برخی شنیده ها حاکی است :

دربین اسامی ردصلاحیت وعدم احراز شدگان دو تن از نمایندگان مجلس هشتم در مجلس شورای اسلامی و9 نفر از نمایندگان دوره های گذشته مجلس نیزبه چشم می خورد.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان