Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : سرپرست شبکه بهداشت و درمان آستارا گفت: از زمان افتتاح بیمارستان 132 تختخوابی آستارا تاکنون به بیش از 2 هزار و 500 نفر خدمات رسانی شده است و در فعالیت این مرکز درمانی مشکلی وجود ندارد.

شهرام حسین نژادی افزود: خدمات رسانی در بیمارستان جدید آستارا با تجهیزات جدید مورد استقبال و رضایت مردم قرار گرفته و تاکنون به یکهزار و 348 نفر در اورژانس و به یکهزار و 176 نفر در درمانگاه تخصصی بیمارستان خدمت ارایه شده است.

وی اظهار کرد: حدود 50 نفر در بخش های مختلف بیمارستان بستری هستند و 15 عمل جراحی، هفت عمل سزارین و پنج زایمان طبیعی در این مرکز درمانی انجام شده است.

حسین نژادی تصریح کرد: وجود مشکل در خدمات رسانی بیمارستان 132 تختخوابی آستارا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شایعه است و صحت ندارد.

بیمارستان 132 تختخوابی آستارا روز دهم فروردین ماه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

برای ساخت و تجهیز این واحد درمانی به مساحت 20 هزار و 650 متر مربع، 560 میلیارد ریال هزینه شده است و دارای بخش های تخصصی داخلی و جراحی، زنان و زایمان، کودکان و نوزادان، پشتیبانی، مراقبت ویژه، اورژانس، درمانگاه، آزمایشگاه و کلینیک های درمانی است.

شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است./ منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان