Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی مشاهده می شود برخی از داوطلبان شورا از تهدید و برخی راهکارهای غیرمعقول برای جمع آوری آرا استفاده می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی افتخاری عصر امروز در نشست با اعضای هیئت های اجرایی و نظارت این شهرستان برگزار شد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، اظهار داشت: مقام معظم رهبری حفظ انسجام و وحدت کلمه در مقابل دشمنان را بسیار مهم بیان کردند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه با ایجاد وحدت و با تکیه بر نیروهای وفادار باید از منافع کشور دفاع کنیم، گفت: اتحاد به معنی نداشتن اختلاف سلیقه نیست بلکه به این معناست که افراد با هر سلیقه و تفکری باید با هم در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی گام بردارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همیشه افرادی وجود دارند که از نظر سلیقه ای و فکری باهم متفاوت هستند، بیان داشت: شخصی که با نوع تفکر و سلیقه ما متفاوت است دشمن ما محسوب نمی شود.

افتخاری بر ضرورت حفظ اطلاعات داوطلبان توسط اعضای هیئت ها تاکید و تصریح کرد: اگر شرایط برگزاری انتخابات به خوبی و به صورت مطلوب فراهم نشود مطمئناً نتیجه معکوسی در پی خواهد داشت.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه فومن همیشه شهر پر آسیبی از این نظر بوده است، اظهار داشت: گاهی مشاهده می شود برخی از داوطلبان شورا از تهدید و برخی راهکارهای غیر معقول برای جمع آوری آرا استفاده می کنند.

افتخاری با اشاره به اینکه خوشبختانه مردم ایران از بیداری و بصیرت کافی برخور دارند، خاطرنشان کرد: دادن وعده های غیر ممکن از سوی برخی کاندیداها در خور شأن نیست و مردم با بصیرت کافی اصلح ترین افراد را انتخاب می کنند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس خاطرنشان کرد: از هیئت های نظارت و اجرایی گیلان و شهرستان می خواهم در اجرای امور انتخابات دقیق باشند و با متخلفان برخورد کنند و مقابل هرگونه اعمال منافی قانون در سطح روستاها و شهرها با شدت بایستند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهار داشت: رعایت عدالت، اجرای صحیح قانون، حفظ شخصیت و جایگاه داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از مهم ترین مسائلی است که باید به آن توجه شود.

منوچهر جمالی با بیان اینکه ضرورت امانت داری توسط اعضای هیئت های نظارت و اجرایی درباره اطلاعات شخصی افراد بسیار مهم است، گفت: اطلاعاتی که درباره داوطلبان از طریق مراجع چهارگانه در اختیار هیئت های اجرایی و نظارت قرار می گیرد باید محرمانه بماند و از آن به خوبی حفاظت شود.

عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در گیلان برگزاری انتخابات بدون حاشیه را بسیار مهم دانست و اذعان داشت: دنیا امروز بر انتخابات ایران به عنوان مدعی مردم سالاری دینی تمرکز کرده است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، برگزاری انتخابات پرشور، حضور حداکثری مردم و سلامت انتخابات از موارد بسیار مهمی است که مجریان انتخابات باید به آن به صورت ویژه توجه داشته باشند./ منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان