Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه متاسفانه کشور ما در خصوصی سازی رتبه پایینی دارد، گفت: اصل ۴۴ و خصوصی سازی با وجود تمامی تلاش های نمایندگان مجلس به درستی در کشور انجام نشده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی افتخاری عصر امروز در شورای اداری این شهرستان با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) درباره اخلاص در عمل اظهار داشت: الگو قرار دادن احادیث ائمه در اعمال می تواند چراغ راه آدمی در مسیر سعادت باشد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه انتخابات پیش رو بسیار با اهمیت است گفت: با توجه به اتفاقاتی که در فضای بین المللی افتاده است کارگزاران نظام باید با ایجاد شور، شوق و اعتماد، مردم همیشه در صحنه را با شکوه و عظمت همانند گذشته پای صندوق های رای حاضر کنند.

افتخاری با اشاره به اینکه مردم فکر نکنند که ما در بیرون از مرزها آرامش داریم، افزود: عربستان، رژیم صهیونیستی و آمریکا تمامی سعی خود را می کنند تا فضای فرهنگی را در کشور متزلزل کرده و مردم ایران را نسبت به اوضاع و احوال داخلی بدگمان کنند.

وی با بیان اینکه آنها می خواهند سپاه پاسداران را در منطقه به عنوان تروریست معرفی کنند، افزود: ایران اسلامی در مقابل بدگمانی و تهمت سران استکبار نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساکت نمی مانند زیرا سران استکبار خود طوماری از ترور و ناامنی را در کارنامه خود دارند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه فضای انتخابات در کشور هنوز سرد بوده و به آن شور لازم نرسیده است، اذعان داشت: دشمنان نظام می خواهند کاری کنند که مردم را نسبت به انتخابات پیش رو سرد کنند که البته مردم با بصیرت ما با آگاهی، نقشه شوم آن ها را بسان گذشته خنثی می کنند.

وی با بیان اینکه طبق سرشماری سال گذشته 25 درصد مردم کشور را روستائیان تشکیل می دهند، گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته قرار است جمعیت ساکن در روستاها در جهان در سال 2035، 30 درصد باشد اما در کشور ما تنها 25 درصد جمعیت در روستاها سکونت دارند که آمار قابل قبولی نیست.

افتخاری به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" اشاره کرد و گفت: با وجود اهمیت شعار امسال که رهبری بر آن تاکید دارند تصویر روشنی از وضعیت و چالش های کلان اقتصادی کشور در دست نداریم و این امر قرار است توسط کمیسیون ها در مجلس مورد بررسی قرار بگیرد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه اکنون مهمترین دغدغه ما بدهی دولت است، افزود: دولت 700 هزار میلیارد تومان بدهی دارد که اگر هر چقدر اوراق هم چاپ کنیم تنها به بدهی مذکور افزوده می شود و بی توجهی به این امر در کشور خطرناک بوده و عواقب بدی در پیش دارد.

وی با اشاره به اینکه در کل کشور فقط یکی از مراجع دینی ما به تنهایی درباره سودهای بانکی، جریمه ها و دیرکردها صحبت می کنند، خاطرنشان کرد: متاسفانه صدا وسیما با استفاده از کارشناسان اقتصادی مراجع دینی را زیر سئوال می برد در صورتی که اقتصاد در فقه بوده و از مسائل فقهی ماست.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه کشور ما در خصوصی سازی رتبه پایینی دارد، تصریح کرد: اصل 44 و خصوصی سازی با وجود تمامی تلاش های نمایندگان مجلس به درستی در کشور انجام نشده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه امروزه بی دینی در فضاهای مجازی به وفور دیده می شود، اظهار داشت: اگر می خواهید آرامش داشته باشید از فضاهای مجازی خارج شوید زیرا برای حفظ دین مردم وظیفه داریم و باید از دین پاسداری کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان