Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری استان گیلان از نظارت دقیق روسا و دادستان ها بر فضای تبلیغات انتخاباتی خبر داد و افزود:با استفاده کنندگان از بیت المال در تبلیغات انتخاباتی قاطعانه برخورد خواهد شد.

احمد سیاوش پور در گردهمایی فصلی روسا و دادستان های واحدهای قضایی سراسر استان گیلان برگزار شد سال 95 را برای مجموعه دادگستری گیلان سالی پرتلاش خواند و از تلاش و کوشش و روحیه خستگی ناپذیرهمه روسا، دادستان ها و کارکنان واحدهای قضایی قدردانی کرد.

وی با توصیه به مراقبت از خود و تقواپیشگی، مسئولیت روسا و دادستان ها را در مراقبت از سلامت دستگاه قضایی استان بسیار مهم برشمرد و عنوان کرد:نسبت به آنچه در اطرافمان می گذرد هوشیار باشیم و به آسانی و بی تفاوت از کنار معضلات و مشکلات هرچند کوچک گذر نکنیم.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه حتی کوچکترین معضلات و نقایص از دید واحدهای نظارتی دستگاه قضایی پنهان نمی ماند افزود:نظارت و اشراف کاملی بر وقایع چه درون و چه خارج از مجموعه وجود دارد.

سیاوش پور با اشاره به مسئولیت خطیر دستگاه قضایی استان در پاسداری و حفظ حقوق بیت المال و حفاظت از منابع طبیعی و عرصه ملی، از روسا و دادستان ها خواست تا در این زمینه قاطعانه برخورد کنند.

وی نگاه دادگستری گیلان را منطبق بر منویات مقام معظم رهبری دانست و افزود:دادگستری در این زمینه رویکردی جامع و توسعه نگر دارد تا از ظرفیت های استان بدون ایراد آسیب به طبیعت خدادادی آن در جهت افزایش تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی استفاده شود.

رئیس شورای قضایی استان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار امیدواری کرد:مردم فهیم ایران همچون انتخابات گذشته با حضور حداکثری خود موجبات خوشنودی مقام معظم رهبری و نومیدی و سرخوردگی دشمنان انقلاب را فراهم خواهند آورد.

سیاوش پور از نظارت دقیق روسا و دادستان ها بر فضای تبلیغات انتخاباتی خبر داد و افزود:با استفاده کنندگان از بیت المال در تبلیغات انتخاباتی قاطعانه برخورد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:در سال 95 نسبت به سال ماقبل تعداد پرونده های وارده به محاکم گیلان یک درصد کاهش داشته است.

سیاوش پور همچنین با اشاره به اهداف برنامه ریزی شده برای سال 95 از تحقق بیشتر آنها در بخش های مختلف خبر داد و کاهش اوقات دادرسی و عملکرد اجرای احکام کیفری را خیلی خوب توصیف کرد.

رئیس کل دادگستری استان همچنین ضمن بیان عملکرد مثبت و موثر هریک از بخش ها، از تلاش همه همکاران قضایی و اداری در نیل به اهداف تعیین شده تشکر کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان