Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2
گیلانیان : رئیس کمیته تحقیق وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از تلاش این کمیته برای ارائه گزارش خود تا قبل از برگزاری انتخابات خبر داد.

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه روند کاری تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ادامه دارد و اعضای این کمیته پیگیر امور هستند، گفت: حجم کاری تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بسیار زیاد است زیرا شرکت های متعددی تحت نظر صندوق ذخیره فرهنگیان وجود دارد لذا احتمالا مدت زمان بررسی امور تمدید شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: احتمالا در جلسه سه شنبه هفته جاری زمان ارائه نتیجه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مشخص شود و تلاش می شود این کار تا قبل از برگزاری انتخابات صورت گیرد.

وی در واکنش به خبر منتشر شده در برخی رسانه مبنی بر دریافتی میلیاردی مدیر یکی از شرکت های صندوق ذخیره فرهنگیان، تصریح کرد: این موضوع طی گزارشی اعلام شده اما هنوز صحت آن مشخص نیست و چنین مطلبی باید بررسی شود.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن تکذیب صحبت وزیر آموزش و پرورش مبنی بر بازگشت حدود 800 میلیارد تومان از بدهی ها، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته، تاکنون دادستانی کل کشور حدود 3 هزار میلیارد تومان از بدهکاران دریافت کرده است./

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان