Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : گردهمایی ناظران، بازرسان، رابطان و مشاوران هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان برگزار شد.

گردهمایی ناظران، بازرسان، رابطان و مشاوران هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان عصر امروز در سالن اجتماعات بانک صادرات این شهر آغاز شد.

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان در همایش مذکور گزارشی از فعالیت این هیأت را ارائه کرد و گفت: بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی تا روز گذشته انجام شده و کاندیداهای رد صلاحیت شده چهار روز برای اعتراض و شکایت فرصت دارند.

سید کاظم دلخوش با بیان اینکه تمام تلاش ها بر این بوده تا با تدبیر، تشریک مساعی و تجمیع سلایق نمایندگان استان به منظور انتخاب رابطان، ناظران و بازرسان مجرب برای همکاری با هیأت عالی نظارت بررسی صلاحیت ها را با رعایت عدالت و احترام به سرانجام مطلوب برسانیم، تصریح کرد: در این راستا نشست هایی با استاندار، فرمانداران شهرستان ها و نیز مراجع چهارگانه بررسی کننده رد و یا تأیید صلاحیت داوطلبان، برای هماهنگی های لازم برگزار شده و به نتایج و تعاملات خوبی دست یافته ایم.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات بیان کرد: حضور مردم در انتخابات موجب می شود تا مسؤولان نظام بر اساس قوانین اسلامی در عرصه انتخابات نقش آفرینی کنند که آرای مردم به درستی جذب شود.

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان برگزاری دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را برای کاهش هزینه ها دانست و خاطرنشان کرد: مسؤولان باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات مذکور تلاش کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان