Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : دریادار سیاری گفت: در جنوب کشور ناو موشک انداز, ناو شکن موشک انداز و زیردریایی به نیرو الحاق شده و در شمال نیز ناو موشک انداز را به نیروی دریایی ارتش الحاق می کنیم.

دریادار حبیب الله سیاری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور شناورهایی دریایی در شمال و جنوب کشور اظهار داشت: امسال در جنوب کشور ناو موشک انداز, ناو شکن موشک انداز و زیردریایی به نیرو الحاق شده و در شمال نیز ناو موشک انداز الحاق خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش مشارکت ویژه در انتخابات را از سوی مردم خواستار شد و ابراز داشت: توصیه ما این است در اجرای تدابیر ویژه مقام معظم رهبری مشارکت صد در صد در انتخابات داشته باشند.

دریادار سیاری انتخابات در جمهوری اسلامی ایران را یک افتخار دانست و بیان داشت: در طول عمر جمهوری اسلامی ثابت کردیم در انتخابات شرکت می کنیم و مردم سالاری دینی در کشور ما حکم فرما است.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، حضور در صندوق های رای را کاری مقدس و ارزشمند عنوان کرد و ابراز داشت: همه ما پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد چرا که حضور در پای صندوق های رای جایگاه کشور ما در جهان را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته ناوگروه های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سه کشور حضور پیدا کردند افزود: هدف از حضور ناوگروه ها، اعلام پیام صلح و دوستی است که در این راستا یک ناوگروه در کشور عمان, یک ناوگروه در خلیج عدن و ناوگروه دیگر در خزر حاضر شدند.

فرمانده نداجا با بیان اینکه حضور نیروی دریایی در آب های آزاد مورد تاکید مقام معظم رهبری است خاطرنشان کرد: اقتدار ایران را در آب های آزاد مطابق با قوانین و مقررات نشان می دهیم و در این راستا به پرورش نیروی انسانی شایسته نیاز داریم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان