Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس هیئت کاراته استان گیلان با تاکید بر اینکه مبینا نژاد در مسابقات جهانی افتخاری کسب کرد که در کتاب گینس ثبت شد گفت: تقدیر شایسته های از او در استان انجام نشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت, محسن سترگی عصر امروز در مراسم تجلیل از قهرمانان دختر تکواندو گیلانی در مسابقات آسیایی قزاقستان، خانم ها مبینا نژاد و زهرا شجاعی راد اظهار داشت: این قهرمانان اسم گیلان و ایران را در آسیا و دنیا پر افتخار کردند و نباید مورد بی توجهی قرار بگیرند.

رئیس هیئت کاراته استان گیلان تصریح کرد: توجه ویژه به قهرمانان عاملی است که دیگران به ورزش کشیده شوند و نباید به قهرمانان بی توجه باشیم.

سترگی با تاکید بر اینکه مبینا نژاد در مسابقات جهانی افتخاری کسب کرد که در کتاب گینس ثبت شد بیان کرد: تقدیر شایسته از او در استان انجام نشد و در حد قهرمان یک مسابقه کشوری از او تجلیل شد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان نیز در این مراسم اظهار داشت: بانوان ورزشکار ثابت کردند که بانوان می توانند در عرصه های مختلف مدال آوری کنند.

حسن آموزگار اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از هیچ کمکی برای ورزش تکواندو دریغ نخواهد کرد و از هیئت تکواندو گیلان نیز انتظار داریم فعالیت خود را بیشتر کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مبینا نژاد بتواند در المپیک 2020 قهرمانی را به دست آورد و آرزوی دیرینه مردم گیلان را 64 سال پس از قهرمانی نامجو برآورده کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان