Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرحج و زیارت استان گیلان با بیان اینکه زائرانی که قبوض واریزی تاریخ ۳۱ شهریور سال ۸۵ را دارند در اولویت سفر حج تمتع امسال هستند گفت: هیچ محدودیت و سهمیه بندی برای ثبت نام تشرف به حج تمتع در استان گیلان وجود ندارد.

حسن فعال صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه از 23 فروردین ماه ثبت نام تشرف به حج تمتع همزمان با سراسر کشور در گیلان آغاز شده است اظهار داشت: فرآیند ثبت نام تشرف به حج تمتع امسال از واریز مبالغ فیش های حج تمتع در بانک ملی آغاز شده است.

مدیرحج و زیارت گیلان با بیان اینکه زائران با به همراه داشتن کارت ملی، شناسنامه و قبض های یک میلیون تومانی حج تمتع برای ثبت نام به شعب مختلف بانک ملی مراجعه می کنند افزود: مبلغ 10 میلیون تومان از سوی زائران به صورت علی الحساب برای تشرف به حج تمتع واریز می شود.

فعال با تاکید بر اینکه با اقدامات مذکور پیش ثبت نام تشرف به حج تمتع امسال آغاز می شود تصریح کرد: زائرانی که قبوض واریزی تاریخ 31 شهریور سال 85 را دارند در اولویت سفر حج تمتع امسال هستند.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر قراردادهای مربوطه در زمینه مکان های اقامت و کاروان های سفر حج تمتع امسال در حال انجام است خاطرنشان کرد: سهمیه زائران گیلانی در سفر مذکور بستگی به مراجعات متقاضیان دارد.

مدیرحج و زیارت استان گیلان با تاکید بر اینکه توصیه می شود زائران گیلانی هرچه سریع تر به تکمیل کردن مدارک و مبالغ واریزی خود اقدام کنند تا با این اقدام برنامه ریزی های اخذ کاروان سریع تر انجام شود گفت: هیچ محدودیت و سهمیه بندی در ثبت نام زائران گیلانی برای تشرف به حج تمتع وجود ندارد.

فعال با بیان اینکه به زائرانی که قصد جابه جایی قبوض حج تمتع را دارند به طور ویژه توصیه می شود به مراکز مجاز زیارتی سازمان حج و زیارت استان گیلان مراجعه کرده و نسبت به نقل و انتقال قبوض خود اقدام کنند افزود: آدرس مراکز مجاز حج و زیارت استان گیلان در سایت این سازمان درج شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان