Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کارگران نباید در بازی های سیاسی مسئولان آسیب ببینند گفت: قرار دادن کارگران در صف بندی های سیاسی بزرگترین خیانت به انقلاب است.

حجت الاسلام تسخیری عصر امروز در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان اینکه دین اسلام، کارگری را همانند جهاد فی سبیل لله می داند اظهار داشت: قدم گذاشتن کارگر در محل کار همانند قدم گذاشتن مومن در مسجد است.

وی با اشاره به سخن امام محمد باقر(ع) بیان داشت: محل کار محل عبادت است و اگر مومن در حال کار از دنیا برود و در محضر خداوند حاضر شود در بهترین حالات ممکن در محضر خدا حاضر شده است.

تسخیری با اشاره به اینکه کار و تلاش نباید برای برطرف کردن نیاز شخصی باشد و مسئله کار مهم است ابراز داشت: کار کردن برای آخرت باید به نحوی انجام شود که آخرین روز زندگی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تلاش برای زندگی زندگی دنیوی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است اذعان داشت: شخصی که برای زندگی دنیوی اش تلاش نمی کند برای مسائل اخروی خود نیز ارزشی قائل نیست.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در این باره که امروزه بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است خاطرنشان کرد: نماز اول وقت و خدمت به مردم که کار و کارگری در صدر آن قرار دارد از بهترین اعمال است.

تسخیری با بیان اینکه قرار دادن قشر کارگر در صف بندی های سیاسی بزرگترین خیانت به انقلاب است گفت: قشر آسیب پذیر کارگران نباید در بازی های سیاسی مسئولان آسیب ببینند که این باعث بی اعتمادی آنان به نظام خواهد شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کارگران باید حمایت دولت را پشت خودشان ببینند گفت: دولت مردان باید از خدمتگزاران قشر کارگری باشند زیرا رونق تولید و اشتغال به بازوی زحمتکش کارگران وابسته است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان