Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان با تبریک صعود تیم فوتبال سپیدرود به لیگ برتر گفت : همه باید کمک کنیم تا سپیدرود در لیگ برتر جایگاه مناسب داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ استاندار گیلان که به منظور اعلام حمایت از تیم فوتبال سپیدرود در بازی سرنوشت ساز برابرنساجی قائمشهر،در ورزشگاه شهید عضدی رشت حضور یافته بود در پایان بازی ؛ صعود این تیم گیلانی به لیگ برتر را به بازیکنان ،کادرفنی و هوادران باشگاه تبریک گفت و افزود :این صعود برای مردم رشت وگیلان مبارک باشد .بسیار خوشحالم که شادی مردم را می بینم .

وی افزود : صعود حق تیم سپیدرود بود و به این دست مریزاد و خداقوت می گویم که به گیلانی ها در این ایام شادی شعبانیه هدیه دادند.

استاندار گیلان افزود :همه باید کمک کنیم تا سپیدرود در لیگ برتر جایگاه مناسب داشته باشد .

وی تاکید کرد :اگر تا دیروز کمک ما به سپیدرود 50 بود از امروز باید 100 باشد.

دکتر نجفی اظهار امیدواری کرد سال آینده شاهد موفقیت بیشتر سپیدرود و صعود ملوان دیگر تیم ریشه دار فوتبال استان به لیگ برتر باشیم.

تیم های سپیدرود رشت و نساجی قائمشهر عصر دوشنبه از مسابقات هفته سی و چهارم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت، سپیدرود توانست با نتیجه 3 بر 2 ، میهمان مازندرانی خود را شکست دهد و بر این اساس ، به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان