Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه دولت ۸۵ هزار میلیارد تومان از جیب مردم برای بحث یارانه پول دریافت می کند گفت: دولت سهم تولید از هدفمندی یارانه ها را پرداخت نکرده و اکثر کارخانجات و تولیدکنندگان با مشکل مواجه شده اند.

جبار کوچکی نژاد اظهار داشت: با توجه به هدفمند شدن یارانه ها، دستگاه های دولتی یارانه اندکی در جهت حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند واریز می کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت سهم تولید از هدفمندی یارانه ها را پرداخت نکرده است و اکثر کارخانجات و تولیدکنندگان با مشکل مواجه شده اند.

وی با بیان اینکه دولت 85 هزار میلیارد تومان از جیب مردم برای همین بحث یارانه پول دریافت می کند اذعان داشت: دولت موظف است این مبالغ دریافتی را بر اساس قانون به مسکن محرومان، حقوق و مزایای کارکنان دولت و مشکلات معیشتی مردم اختصاص دهد.

کوچکی نژاد با بیان اینکه دولت باید در این زمینه پاسخگوی سئوالات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باشد، تاکید کرد: متاسفانه سازمان هدفمندسازی یارانه ها با وجود دریافت پول، هزینه لازم را انجام نمی دهد در صورتی که این موضوع در قانون به صراحت تاکید شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه در مورد مذکور از سازمان هدفمندسازی یارانه ها طرح سئوال کردم ابراز داشت: این موضوع به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شد و با نظر اکثر نمایندگان مجلس به زودی در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان