Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: در حادثه تروریستی اخیر، خداوند گوشه ای از اهمیت کار مدافعان حرم را نشان داد و همه پی بردند که اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی ماند.

سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در مراسم تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم گیلان با بیان اینکه راه ما راه شهدا است اظهار داشت: باید راه شهدا را ادامه دهیم و همواره به فکر خانواده های شهدا باشیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه امام علی (ع) مظهر عدالت بود بیان داشت: خداوند اجر هر کسی که برای او کار کند را می دهد و خودش کارها را راه می اندازد و هر کاری در راه خدا انجام شود ماندگار می شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد، شهدا را درک نمی کنند اذعان داشت: در حادثه تروریستی اخیر، خداوند گوشه ای از اهمیت کار مدافعان حرم را نشان داد و همه پی بردند که اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی ماند.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه خداوند نخواست اتفاقی در حادثه تروریستی مجلس رخ دهد گفت: خداوند خواست به ما نشان دهد نقش شهدای مدافعان حرم چیست و آن ها برای خدا کار کرده اند و خداوند اجر آن ها را داد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان تصریح کرد: توان نظامی آمریکا به گونه ای است که می تواند 18 بار کره زمین را نابود کند ولی نتوانستند بر ما مسلط شوند و این از جانفشانی شهدای مدافع حرم ما است.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه شهدا منزلتی نزد خداوند دارند که افراد دیگر با 100 سال عبادت نمی توانند به آن جایگاه برسند اظهار داشت: باید کاری کنیم که شرمنده شهدا نشویم زیرا شهدا در روز قیامت از ما سئوال می کنند.

وی با اشاره به اینکه خانواده های شهدای مدافع حرم مشکلات خاصی در مقایسه با خانواده های شهدای دفاع مقدس دارند بیان داشت: در دوران دفاع مقدس فضا آماده بود و تحمل داغ آسان تر بود اما امروز خانواده های شهدای مدافع حرم دچار غربت خاص اجتماعی هستند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان از راه اندازی واحد رسیدگی به خانواده های شهدای مدافع حرم در امور ایثارگران سپاه گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: درصدد هستیم با پیگیری های مختلف، مشکلات خانواده های شهدای مدافع حرم را کاهش دهیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان