Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : پیکر پاک و مطهر «حسن عشوری» شهید مدافع امنیت با حضور وزیر اطلاعات ،استاندار گیلان و قشرهای مختلف مردم صبح امروز در رشت تشییع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر محمدعلی نجفی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران با تبریک و تسلیت شهادت سربازی از سربازان گمنام امام زمان (عج) در دفاع از امنیت کشور اظهار داشت : گیلانی بودن نخستین شهید از سربازان گمنام امام زمان (عج) در جریان مبارزه با عناصر تروریستی داعش و تکفیری در داخل کشور برای ما افتخار است .

وی با اشاره به شهادت این شهید بزرگوار در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت : به سربازان گمنام امام زمان (عج) که در تمام نقاط حضور داشته اما شناخته نمی شوند افتخار می کنیم

استاندار گیلان افزود : این نیروها در کنار برادران سپاه، بسیج، نظامی، انتظامی و اطلاعاتی در مبارزه با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند.

دکتر نجفی با اشاره به حضور پرشور مردم و قدرشناس گیلان و شهر رشت در مراسم تشییع این شهید بزرگوار اظهار داشت : شهدا همیشه زنده و ماندگار هستند ، هر چند که به ظاهر رفته اند اما حضورشان همیشگی است.

وی ابراز امیدواری کرد : انشاء ا... تمامی کارگزران و خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوانند ارزش های والای شهدا و راه این عزیزان را ادامه دهند.

پیکر مطهر حسن عشوری ساعت 15 عصر امروز در زادگاهش روستای ماچیان شهرستان رودسر تشییع و در بقعه امامزادگان این روستا به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم وداع با نخستین شهید وزارت اطلاعات که بعد از 120 عملیات موفق در مبارزه با گروهک های تکفیری و تروریستی در داخل کشور به شهادت رسید دیشب در گلزارشهدای رشت نیز برگزار شد.

شهید حسن عشوری اهل شهرستان رودسر استان گیلان و از سربازان گمنام امام زمان (عج) روز چهارشنبه در درگیری با یک گروه تروریستی در چابهار سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این گروه تروریستی قصد داشت در برخی از مناطق اقدامات تروریستی و انتحاری انجام دهد که با اقدام به موقع و شناسایی دقیق سربازان گمنام امام زمان(عج) منهدم شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان