Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس فراکسیون مطبوعات مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکایت های پی در پی مسئولان استان از رسانه ها گفت: رسانه های منتقد دلسوزان نظام هستند که با هدف بهبود شرایط انتقادات خود را مطرح می کنند و نگاه خصمانه مسئولان نسبت به آن ها باید تغییر کند.

جبار کوچکی نژاد با اشاره به نقش خبرنگاران در نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: جراید، خبرگزاری ها، مطبوعات و تمام کسانی که در حوزه خبررسانی نقشی برعهده دارند در شفاف سازی عملکرد مسئولان کشور نقش به سزایی دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه خبرنگاران در تمام نظام های جهانی به ویژه در نظام جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی دارند افزود: امروز در عصر ارتباطات مسئولان و مدیران باید به این باور برسند که راهی برای پنهان کاری وجود ندارد و نباید نگاه خصمانه ای نسبت به حوزه خبری و خبرنگاران داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در عصر حاضر افشای اطلاعات در بخش های دولتی و غیردولتی گاهی توسط نیروهای غیررسمی بخش مورد نظر انجام شده و به صورت شایعه و با مطالبی ضدارزشی منعکس می شود.

رئیس فراکسیون مطبوعات مجلس شورای اسلامی با اشاره به عصر اطلاعات و پیشرفت تکنولوژی بیان داشت: تغییر نگاه مدیران و مسئولان به خبرنگاران نه به عنوان قشری که در جهت افشای اطلاعات مطلبی را منعکس می کنند می تواند مانع انتشار مطالب کذب و شایعه پراکنی شود.

کوچکی نژاد درباره رسانه های منتقد در حوزه های مختلف گفت: رسانه های منتقد نسبت به مدیریت سیستم و وضع موجود دلسوزان نظام هستند که با هدف بهبود شرایط، انتقادات خود را مطرح می کنند و مسئولان مربوطه نباید با نگاهی خصمانه پای این قشر از خدمتگزاران و دلسوزان نظام را به دادگاه بکشانند./ منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان