Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تنظیم کننده میانه روی و اعتدال در مجلس، دولت و گروه های اصولگرا عنوان کرد و گفت: اعتدال و میانه روی به منظور برطرف کردن مشکلات در جامعه رعایت شود.

آیت الله زین العابدین قربانی صبح امروز در دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از قدیم نسبت به بیت، پدر و آیت الله مطهری پدر خانم آقای لاریجانی ارادت دارم اظهار کرد: امیدوارم حضور آقای لاریجانی همراه با برکاتی برای گیلان باشد.

وی در ادامه به حضور خود خدمت آیت الله بهجت در دو ماه و نیم قبل از رحلت ایشان اشاره کرد و افزود: از آیت الله بهجت درخواست سفارش و توصیه ای کردم و ایشان سه مرتبه فرمود؛ اعتدال، اعتدال، اعتدال و شما میانه روی و اعتدال را در زندگی قرار دهید.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دو گروه در کشور نسبت به همدیگر حمله می کنند، تصریح کرد: بعضی از رسانه ها به گونه ای رفتار می کنند مانند این است به آمریکا حمله ور هستند و از طرف دیگر نیز به آنها پاسخ می دهند و مردم در این بین گرفتار می شوند.

آیت الله قربانی، لاریجانی را عامل اعتدال در کشور خواند و بیان کرد: تنها کسی که میانه روی و اعتدال را در مجلس، دولت و گروه های اصولگرا تنظیم می کنند آقای لاریجانی است و مردم به شما امید بستند.

وی بر کاهش اختلاف ها در جامعه تأکید کرد و گفت: نیروها باید متمرکز بر رفع مشکلات، بیکاری و گرانی در جامعه شوند و پس از مقام معظم رهبری آقای لاریجانی بهترین فرد برای ایجاد اعتدال در جامعه است.

امام جمعه رشت در ادامه با ابراز خرسندی از همدلی بین مجمع نمایندگان گیلان و محمدعلی نجفی استاندار، خاطرنشان کرد: جذب سرمایه های داخلی و خارجی برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان خوب است اما اختلاف ها موجب می شود مردم سرمایه گذاری نکنند.

آیت الله قربانی، لاریجانی را میزان عدالت بین قوا توصیف کرد و یادآور شد: لاریجانی عامل تعادلی است که مردم در جامعه احساس امنیت کنند.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان