Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزش دهنده ها در وزارت آموزش و پرورش جذب و ساماندهی می شوند.

اسدالله عباسی اظهار داشت: 38 هزار نفر از نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزش دهنده ها در وزارت آموزش و پرورش جذب و ساماندهی می شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام داشت: طرح جذب و ساماندهی 38 هزار نیروی حق التدریس، پیش دبستانی، جامانده های پیش دبستانی و آموزش دهنده ها در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به مرحله نهایی رسید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: جذب افراد مذکور با حداقل 5 سوادآموز مربوط به سال 91 براساس مدرک و رشته تحصیلی و تجربه کار براساس اولویت جذب و برای سال تحصیلی آینده به مرحله نهایی رسیده و تا اواخر هفته آینده به صحن علنی مجلس ارائه می شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان اظهار داشت: اگر این طرح تا آخر تیرماه در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و قانون شود، به دولت ابلاغ شده و وزارت آموزش و پرورش می بایست در مردادماه نسبت به جذب و ساماندهی این افراد برنامه ریزی و اقدام کند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش تا سال 1404 یعنی 8 سال آینده به 650 هزار معلم در رشته ها و مقاطع مختلف نیاز دارد افزود: این افراد از دانشگاه فرهنگیان و تحصیلکرده های دانشگاهی براساس نیاز و با برگزاری آزمون، جذب می شوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان