Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان به گزارش فارس : رفتارهای غیرسازمانی در شهرداری رشت/در شهرداری رشت چپاول ها شده/انعکاس کوچک ترین اخبار شهرداری در سایت های مخالف نظام/ ورود نیروها از شهرداری های سایر استان های کشور به رشت .

رفتارهای غیرسازمانی در شهرداری رشت، چپاول ها در شهرداری رشت، انعکاس کوچک ترین اخبار شهرداری در سایت های مخالف نظام، ورود نیروها از شهرداری های سایر استان های کشور به رشت و بی کفایتی کمیسیون شورای شهر رشت از مهم ترین موضع گیری های اعضای شورای هر رشت در نشست علنی امروز بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت مسعود کاظمی در یک صد و نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت با گرامیداشت روز ۲۵ تیرماه مصادف با روز بهزیستی و تأمین اجتماعی اظهار کرد: تلاش های سازمان بهزیستی و تأمین اجتماعی استان قابل تقدیر است و با تبریک به کارکنان این دو سازمان امیدوارم همه ما در راستای خدمت رسانی بیشتر به جامعه تلاش خود را مضاعف کنیم.

انعکاس کوچک ترین اخبار شهرداری در سایت های مخالف نظام

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به برخی از رفتارهای غیرسازمانی در دوران فعالیت شهردار سابق رشت تصریح کرد: متأسفانه به گونه ای در شهرداری اقدام می شود که نقش شورای رشت نادیده گرفته شود.

سید امیرحسین علوی با تأکید بر اینکه شورا معتقد است باید بر اساس برنامه ریزی ها اقدام شود گفت: البته این موضوع از شیطنت برخی از افراد منشأ می گیرد اما متأسفانه افرادی هستند که می خواهند تلاش ها و پیگیری های اعضای شورای رشت را در کمیسیون ها و مصوبات شورا کم رنگ جلوه داده شود اما اجازه نخواهیم داد برخی ها با رفتارهای نادرست مشکلاتی ایجاد کنند.

علوی بابیان اینکه آغاز این رفتارها از دوران شهردار قبل زده شد و با کوچک ترین مطلبی بازار تقابل اجتماعی به راه می انداختند تصریح کرد: باید با چنین رفتارهایی برخورد شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بابیان اینکه رفتارهای خارج از سازمانی در بدنه شهرداری رشت باید جلوگیری شود گفت: نباید اجازه دهیم برخی از رفتارهای نادرست در شهرداری نهادینه شود.

علوی با تقدیر از تلاش های پرسنل شهرداری رشت تصریح کرد: مدیران نباید بی کفایتی های خود را به پرسنل ارتباط بدهند و اگر ضعفی هم وجود دارد به علت عدم مدیریت بعضی از مدیران است.

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر رشت گفت: متأسفانه شهرداری رشت به سمت وسویی درحرکت است که کوچک ترین اطلاعات در سایت های مخالف نظام منعکس می شود.

واگذاری تیم سپیدرود رشت انتخاباتی بود و تاکنون عقیم مانده است/ ورود نیروها از شهرداری های سایر استان های کشور به رشت

عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز بابیان اینکه در شهرداری رشت چپاول ها انجام شده است گفت: در تمام دوران چهارساله حضورم هر بار لازم بود انتقاداتم را انجام داده ام.

محمود باقری خطیبانی با اشاره به عدم جمع آوری شهرنت های بانک شهر تصریح کرد: بارها شورای چهارم نسبت به شهرنت های فاقد مجوز در سطح رشت اعتراض کرد اما درنهایت نتیجه ای حاصل نشد.

وی افزود: متأسفانه بیشترین حجم ورود نیروها از شهرداری های اردبیل و... به شهرداری رشت ورود کرده اند و این در حالی است که فرزندان این شهر بیکار هستند و شهرداری توان پرداخت حقوق و مزایای پرسنل را ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این نشست با اشاره به انجام برخی از رفتارهای غیرسازمانی در شهرداری رشت بیان کرد: متأسفانه شرایط به گونه ای مدیریت می شود که یکی از پرسنل شهرداری رشت در اینستاگرام خود از شورای رشت به عنوان شورای نادان نام می برد و باید با چنین رفتارهای هدف داری برخورد شود.

باقری خطیبانی با اشاره به موضوع واگذاری تیم سپیدرود رشت در جلسه علنی امروز شورای رشت اظهار کرد: حدود 18 ماه است که موضوع واگذاری تیم ریشه دار و محبوب سپیدرود رشت مطرح شده است اما عملاً هیچ اقدام مشخصی در این خصوص انجام نشده است.

وی افزود: بعضی از افراد اخیراً موضوع واگذاری سپیدرود را یک اقدام انتخاباتی مطرح کرده اند و قصد دارند با مطرح کردن چنین حرف وحدیث هایی شائبه ایجاد کنند.

باقری بابیان اینکه واگذاری تیم سپیدرود رشت تاکنون عقیم مانده است گفت: جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت طی نامه ای خواستار روشن شدن وضعیت واگذاری تیم سپیدرود شده اند.

کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت بی کفایت است

شورای اسلامی شهر رشت موضوع نظارت شورا بر حسن اداره و حفظ سرمایه و دارایی و درآمد و هزینه شهرداری رشت مطرح شد و مقرر شد ظرف ۲۴ ساعت آینده موضوع حسابرسی و تحقیق و تفحص جهت حسابرسی حساب های مالی شهرداری با حضور کارشناسان رسمی دادگستری انجام شود.

مظفر نیکومنش نودهی بابیان این مطلب در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت اظهار کرد: اهدای جوایز به منظور تقدیر از عملکرد ورزشکاران مدال آور ازجمله برنامه های کمیسیون فرهنگی شورای رشت و سازمان فرهنگی ورزشی است.

نیکومنش افزود: متأسفانه به بعضی از مدال آوران هدایای تقریباً خوبی پرداخت نمی شود اما برخی دیگر از این مدال آوران از این چرخه حذف می شوند.

وی بابیان اینکه با تبعیض بین قهرمانان و مدال آوران مخالفم تصریح کرد: تمامی این افراد تلاش خود را به منظور برافراشته نمودن پرچم جمهوری اسلامی ایران انجام می دهند و نباید در اهدای هدایا به آنان با تبعیض برخورد کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان