Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دوری وحدت توطئه دشمنان است گفت: با وحدت، همدلی و توسعه علم و دانش نظامی هیچ کشوری جرات تجاوز به کشور را ندارد.

محمد عبدالله پور،  فرمانده سپاه قدس گیلان امروز (22شهریور) در نشست خبری با اصحاب رسانه در رشت به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: توسعه فرهنگ دفاع مقدس، پیشرفت علم  و دانش و ماندگاری انقلاب را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس تدوین شده است گفت: سپاه نهادی انقلابی و مجوعه ای دائما در جوشش و جهاد است.

عبدالله پور اذعان کرد: شعار امسال هفته دفاع مقدس «من انقلابی ام » بوده و این شعار در حال حاضر با تلاش و کوشش نیروهای جان بر کف سپاه سر فصل همه برنامه ها و کارهاست.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: مبارزه با استکبار، کمک و دفاع از مستضعفان شاخصه های مهم یک انقلابی است.

وی خاطر نشان کرد: با وحدت و هم دلی ملت ایران و پیشرفت در عرصه های مختلف خصوصا تجهیزات نظامی هیچ گاه از دشمنان هراسی نخواهیم داشت.

عبدالله پور افزود: ایستادگی، اقتدار و توکل الهی و توسل به ائمه اطهار از رموز پیروزی انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: امنیت، موفقیت و آزادی  امروز را مدیون دفاع مقدس و ایثارگری های شهدا هستیم.

وی ادامه داد: هیچ گاه فتنه ها را فراموش نخواهیم کرد، فتنه مرز بین انقلاب و ضد انقلابی است و همیشه در تعقیب و سرنگونی این نوع فتنه ها خواهیم بود.

عبدالله پور به خاطرات و جانفشانی های شهدا در دوران دفاع مقدس اشاره و اذعان کرد: تحمل تشنگی و سرمای شدید و گذشتن از جان از جمله مهمترین ایثارگری ها بود که شهدا در دوران دفاع مقدس انجام داده و ما امروز وظیفه خطیری در مقابل حراست از این فداکاری ها بر عهده داریم.

فرمانده سپاه قدس گیلان به فرهنگ عظیم دفاع مقدس اشاره و اظهار کرد: امروز جوانان و نوجوانان این مرز و بوم با فرا گیری و شناخت از فرهنگ دفاع مقدس در تولید علم و فناوری موفق هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان