Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: مصطفی سالاری استاندار جدید گیلان از آوردن نیروها به صورت اتوبوسی پرهیز کرده و نیروهای بومی را در استان به کارگیری کند.

آیت الله زین العابدین قربانی امروز در مراسم تودیع محمدعلی نجفی و معارفه مصطفی سالاری استاندار جدید گیلان در بیت ایشان با خیر مقدم به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و همراهان او اظهار کرد: به آقای رحمانی فضلی از زمان همکاری با علی لاریجانی که مسؤولیت صدا و سیما را به عهده داشت، ارادت دارم.

وی ادامه داد: بارها از رحمانی فضلی به عنوان مدیری خدوم، دانا و عاقل یاد کردم و مدیریت او را در کشور رصد می کنم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری متذکر شد: از اینکه محمدعلی نجفی به استان دیگر می رود، دلخور هستیم زیرا همکاری بسیار نزدیکی در عرصه های مختلف با همدیگر داشتیم.

آیت الله قربانی با بیان اینکه صلاح ملک خویش را خسروان دانند، تصریح کرد: از اینکه صلاح دانستید سالاری به عنوان استاندار به گیلان بیاید، تصمیم با شماست اما باید به کارگیری فرزندان فرهیخته استان مد نظر باشد.

وی به واگذاری منصب ها به نیروها با غوغاسالاری در مناطق دیگر کشور اشاره کرد و گفت: فرزندان گیلان به خاطر مصالح اسلام و انقلاب و نجابتی که دارند از غوغاسالاری پرهیز می کنند.

امام جمعه رشت با اشاره به عضویت 20 هزار نفر مهندس در سازمان نظام مهندسی گیلان، بیان کرد: تعداد 12 هزار نفر مهندس عمران داریم و آنها می توان را در بخش های مختلف به کارگیری کرد.

آیت الله قربانی به انتصاب سالاری به عنوان استاندار غیر بومی در گیلان اشاره کرد و متذکر شد: اگر صلاح شما در انتخاب استاندار غیر بومی است ما حرفی نمی زنیم اما نیروهای توانمند استان به کارگیری شوند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با توصیه به مصطفی سالاری استاندار جدید، اظهار کرد: سالاری همراهان خود را به صورت اتوبوسی از جاهای دیگر نیاورد و از نیروهای بومی استفاده کند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی توانمند هستند، تصریح کرد: نمایندگان استان برای حفظ مصالح انقلاب از برخی امور صرف نظر می کنند.

در مراسم مذکور، آیت الله قربانی کتاب «منشور حکومت داری» از تألیفات خود را به وزیر کشور، استاندار قبلی و جدید گیلان اهدا کرد.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان