Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان از تشکیل هیئت های اندیشه ورزی در سازمان های بسیج و رده های مقاومت این سپاه استانی خبر داد و گفت: هیئت اندیشه ورزی برای حل بحران بیکاری گیلان تشکیل شود .

سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز در حاشیه دیدار با جمعی از اقشار بسیجی مرکز گیلان در جمع خبرنگاران افزود: هیئت های اندیشه ورزی رده های سپاه قدس استان گیلان مسئولیت طراحی برنامه های دفاعی جنگ نرم را در اولویت برنامه ها دارند .

وی با اشاره به حضور اساتید و نخبگان بسیجی در هیئت های اندیشه ورزی تشکیل شده، اظهار کرد: تشکیل این هیئت ها به فرمان فرماندهی معظم کل قوا سبب افزایش توان دفاعی، فرهنگی و علمی بسیج شده است .

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه بسیج به صورت مردمی تشکیل و اداره می شود، گفت: بسیج و سپاه برآمده از عزم، اراده و روحیه ایثار و شهادت طلبی ملت قهرمان ایران اسلامی است .

سردار عبدالله پور با بیان اینکه در دیدارهای مختلف بر تشکیل هیئت های اندیشه ورزی در دستگاه های اجرایی و شهرداری ها به عنوان دستگاه خدمت رسان تاکید کردیم، خاطرنشان کرد: تشکیل هیئت های اندیشه ورزی سبب تعالی سازمان و ارتقای سطح خدمات به مردم است .

وی با اشاره به تشکیل هیئت های اندیشه ورز در رأس و لایه های میانی سپاه قدس استان گیلان، افزود: تولید فکر، برنامه ریزی برای پیشرفت و تعالی سازمانی، چگونگی مقابله با جنگ نرم دشمن، افزایش مشارکت مردمی در اداره امور جامعه از جمله اهداف تشکیل هیئت های اندیشه ورزی است .

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به ظرفیت های کشاورزی و گردشگری گیلان، گفت: تشکیل هیئت های اندیشه ورزی با حضور نخبگان، فرهیختگان، اساتید و مدیران می تواند معادله چرایی وجود ظرفیت های بکر اقتصادی در صنایع کشاورزی و گردشگری گیلان و مشکلات بیکاری استان را حل کرده و سبب رفع بخش عظیمی از بیکاری جوانان این استان شود .

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه سپاه قدس گیلان از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نمی کند، تاکید کرد: شوراهای قشر و شوراهای هیئئت های اندیشه ورزی این سپاه آمادگی ارائه طرح هایی برای ایجاد اشتتغال پایدار را به مسئولان اجرایی گیلان دارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان