Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بابیان اینکه دشمنان در تلاش هستند که حرمت مادر را در کشورمان از بین ببرند گفت: مادران جامعه باید بیشتر وقت خود را در بخش استفاده از رسانه قرار دهند و باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند و فن های فریب رسانه ای را یاد بگیرند.

مسعود بصیری امشب در نشست خبری بابیان اینکه کارکرد رسانه در نگاه قدرت های بزرگ جهان اهمیت ویژه ای دارد اظهار کرد: رسانه منافع قدرت های بزرگ استکباری است زیرا با حرف زدن می شود اهداف خود را پیاده کرد و نظرات خود را منتقل کرد و آن ها با این روش افکار خود را در جهان منتقل می کنند.

وی افزود: اداره کردن رسانه پول می خواهد که آمریکا و کشورهای غربی دارند و این کشورها هشت کانال مجانی برای مردم خوددارند و بقیه را باید خریداری کنند درحالی که برای کشور ما 3500 کانال رایگان درست کرده اند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: مردم ما باید بدانند که استکبار بدون هیچ نگاه اقتصادی برای ما سریال رایگان پخش می کند حتماً یک برنامه ای در سرخوددارند وگرنه چرا باید کشورهای استکباری 200 کانال فارسی زبان رایگان در اختیار ما قرار دهند؟

بصیری بابیان اینکه مد و سبک زندگی را رسانه ها تغییر می دهند گفت: استفاده نادرست از لوازم آرایشی امروز مودت و احترام را در خانواده ها از بین برده است و باعث ایجاد اختلافات گسترده در کانون خانواده شده است.

وی بابیان اینکه ما مطمئن هستیم که دل کشورهای استکباری برای ما نمی سوزد گفت: آن ها قرص و راه های درمان بیماری ها را تا چند برابر به ما می فروشند اما همان کشورها 3 هزار 500 کانال مجانی در اختیار ما قرار می دهند و این نقشه شوم آن ها را نمایان می کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بابیان اینکه رسانه های بیگانه گاهی احساس سرخوردگی و ناامیدی در بین مردم ایجاد می کنند گفت: برخی از اخبار رسانه های بیگانه دروغ است و آن ها به فکر ما نیستند و از طریق این اخبار می خواهند جامعه ما را تضعیف کنند.

وی با اشاره به اینکه نشانه تمدن، موبایل دست فرزند دادن نیست تصریح کرد: حدود 70 درصد احتمال دارد که فرزندان ما از طریق استفاده نادرست از فضای مجازی دچار مشکلات اخلاقی شوند و باید در نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تغییر نگرش دهیم.

بصیری با اذعان به اینکه دشمنان در تلاش هستند که حرمت مادر را در کشورمان از بین ببرند بیان کرد: مادران باید بیشتر وقت خود را در بخش استفاده از رسانه قرار دهند و باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند و فن های فریب رسانه ای را یاد بگیرند.

وی با تمجید از صداوسیما و سایر رسانه های فعال در کشور گفت: فعالان رسانه ای با این تعداد کم رسانه های داخل کشور در مقابل تمام رسانه های استکباری جهان ایستاده اند و این انقلاب را سر پا نگه داشته اند درحالی که تمام کشورهای استکباری در برابر ما قد علم کرده اند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بابیان اینکه ما باید خود را تقویت کنیم تا در مقابل دنیای استکبار بایستیم تأکید کرد: باید رشد فکری خود را در حوزه ارتباط گیری در جهان زیاد کرده و به فنّاوری های روز دنیا رسیده و خود را به روز نگه داریم و توانایی های خود را افزایش دهیم.

وی بابیان اینکه اسلام باعث ثبات خانواده می شود گفت: رسانه های غربی در تلاش هستند که از گسترش فرهنگ ناب اسلامی در جهان جلوگیری کنند اما ما باید در حوزه رسانه برد موشک هایمان تا چند هزار کیلومتر آن ور تر بالا ببریم و حرفمان را به دنیا عرضه کنیم زیرا اگر کسی صدای اسلام را بشنود قطعاً از آن شانه خالی نخواهد کرد.

بصیری با اشاره به اینکه خانواده ها امروز نگران فکر و ذهن فرزندان خود هستند افزود: جهان یعنی رسانه و هر تصمیم ما تابع رسانه است حالا آن تلویزیون، ماهواره، موبایل یا هر وسیله ای دیگر باشد کودکان به شدت تحت تأثیر رسانه ها خواهند بود پس ما باید به فکر باشیم و برنامه داشته باشیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان