Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان، ارتقای آگاهی نسل امروز را نیازمند تلاش بیشتر دانست و گفت: بیان حقایق اسلام جامعه را از پرتگاه عظیم تباهی نجات می دهد.

آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان امشب در دیدار با مسعود بصیری، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، با تاکید بر ارشاد، هدایت، تعلیم و تربیت نسل جوان، اظهار کرد: سپاه سرافراز، مسئولان نظام و در رأس همه مقام معظم رهبری شخصا برای هدایت نسل جوان وقت می گذارند.

وی به تلاش دشمنان برای انحراف نسل امروز اشاره کرد و افزود: دوری از حقایق تعلیمات دینی انبیای الهی جامعه را به سراشیبی سقوط می کشاند.

امام جمعه رشت، با بیان اینکه استکبار ترویج فساد اخلاقی را به عنوان آزادی خواهی و حقوق بشر مطرح می کند، متذکر شد: 54 درصد از فرزندانی که در بعضی از کشورها متولد می شوند از راه نامشروع است، اما استکبار آن را مسئله را حقوق بشر می داند.

آیت الله قربانی، ایجاد شبهه در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را از ترفندهای دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی خواند و بیان کرد: بیان حقایق اسلام جامعه را از پرتگاه عظیم تباهی نجات می دهد.

وی به کارشکنی دشمنان در زمینه های عقاید، اخلاق، افکار، احکام و فرقه های مختلف اشاره کرد و گفت: خدا را شکر می کنیم نظام جمهوری اسلامی نسلی را تربیت کرد که دنباله روی امام(ره)، شهید مطهری و علمای ربانی هستند و در ابعاد مختلف از جمله رسانه ها فعالیت می کنند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه نظام اسلامی نسلی با معرفت، رشید و آگاه را پدیدآورده است، متذکر شد: ارتقای آگاهی نسل امروز نیازمند تلاش بیشتر است.

مسعود بصیری، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور نیز در دیدار مذکور، به عضویت 10 هزار نفر خبرنگار در نقاط مختلف کشور در این سازمان اشاره کرد و یادآور شد: توجه به شبکه های مجازی و آموزش با موضوع خانواده از جمله برنامه های سازمان بسیج رسانه است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان