Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیر حج و زیارت استان گیلان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۸ هزار و ۳۰۰ زائر گیلانی برای سفر به اربعین حسینی نام نویسی کردند گفت: تاکنون ۱۶ هزار و ۵۰۰ ویزای اربعین در استان گیلان صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حسن فعال صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه صدور روادید اربعین با نزدیک شدن به اربعین حسینی در استان گیلان تداوم دارد اظهار داشت: عاشقان حسینی در استان گیلان برای اعزام به کربلا شور وصف ناپذیری دارند.

مدیر حج و زیارت استان گیلان با بیان اینکه تاکنون بیش از 18 هزار و 300 زائر گیلانی برای سفر به کربلا نام نویسی کرده اند خاطرنشان کرد: زائران سفر به اربعین حسینی برای ثبت نام تنها باید به سایت "سماح" مراجعه کنند.

فعال با تاکید بر اینکه ثبت نام در این سامانه از شهریور ماه در استان گیلان آغاز شده است بیان کرد: تاکنون در استان گیلان 16 هزار و 500 ویزای سفر به کشور عراق جهت شرکت در مراسم اربعین حسینی صادر شده است.

مدیر حج و زیارت استان گیلان با اشاره به اینکه روند صدور ویزای اربعین حسینی شرایطی عادی را در استان گیلان طی می کند تاکید کرد: ویزای اربعین حسینی ظرف 24 تا 72 ساعت در استان گیلان صادر شده و به زائران تحویل داده می شود.

ثبت نام زائران در سامانه "سماح" به منظور صدور ویزای اربعین را الزامی عنوان کرد و اظهار داشت: زائران برای جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان برای صدور ویزای اربعین تنها به دفاتر زیارتی مجاز در سراسر استان مراجعه کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان