Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در جلسات با برنامه ورود کنید؛ رمز موفقیت ما کار گروهی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در این نشست که عصر امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد، ضمن تسلیت به مردم شریف کرمانشاه به جهت وقوع زلزله اخیر در آن منطقه، گفت: عملکرد دادگاه های درمان محور بایستی به خوبی مورد ارزیابی قرار گیرد و به سمتی پیش برویم که معتادین به صورت کاملاً برنامه محور به سمت ترک اعتیاد و درمان قطعی پیش روند.

*باید با برنامه ریزی دقیق و حساب شده برروی ظرفیت مرکز ماده 16 کار کنیم*

*اگر برای اشتغال معتادین فکری نشود، یقیناً مجدد پس از یک دوره ی کوتاه به اعتیاد دچار می شوند*

*حداقل 50 درصد ریشه ی اعتیاد بیکاری است*

وی با اشاره به اینکه باید با برنامه ریزی دقیق و حساب شده برروی ظرفیت مرکز ماده 16 کار کنیم، اضافه کرد: اگر برای اشتغال معتادین فکری نشود، یقیناً مجدد پس از یک دوره کوتاه به اعتیاد دچار می شوند. استاندار گیلان تأکید کرد: زمانی مرکز 16 موفق خواهد بود که بتواند معتادین درحال درمان را به گونه ای آموزش دهد که فرد پس از ترخیص از مرکز و بازگشت به اجتماع، وارد بازار کار شده و برای همیشه از اعتیاد دور شود: چرا که اعتقاد دارم حداقل 50 درصد ریشه ی اعتیاد بیکاری است.

*در جلسات با برنامه ورود کنید؛ رمز موفقیت ما کار گروهی است*

دکتر سالاری ضمن تأکید بر عملیاتی کردن فعالیت ها و جلسات مرتبط با این حوزه، گفت: در جلسات با برنامه ورود کنید؛ رمز موفقیت ما در این بخش کار گروهی است. وی در پایان سخنانش با بیان اینکه بایستی جامعه را به سمتی هدایت کنیم که پویایی داشته باشد، اظهار کرد: باتقویت برنامه هایی نظیر پیاده روی خانوادگی می توان زمینه را برای بالندگی و پویایی هر چه بیشتر جامعه انسانی استان کمک کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان