Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس فدراسیون گلف ایران گفت: گیلان از ظرفیت بالایی برای قرارگیری در ردیف صدرنشینان گلف ایران برخوردار است.

دکتر کیکاووس سعیدی در نشست مشترک با فریدون یوسف شاهی، دبیر فدراسیون گلف ایران و مهدی لطفی، سرپرست هیات گلف استان گیلان، اظهار کرد: گیلان از ظرفیت بالایی برای قرارگیری در ردیف صدرنشینان گلف ایران برخوردار است که شما می توانید با برنامه ریزی و مدیریت صحیح به این مهم نائل آیید.

رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به توجه ویژه دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به ورزش گلف و البته استان گیلان و تاکید ویژه ایشان بر تقویت این رشته ورزشی و زیرمجموعه های آن در گیلان سرسبز، افزود: امیدوارم احداث یک یا چند زمین گلف و تجهیز زیرساخت های مربوطه در دستور کار و برنامه های آتی هیات گلف استان گیلان قرار گیرد.

وی ضمن تاکید بر اهمیت آموزش به علاقمندان این رشته و تربیت مربیان آن، گفت: این فدراسیون آمادگی دارد در حوزه مذکور نیز از هیات گلف استان گیلان پشتیبانی و حمایت کامل کند.

سعیدی خاطرنشان کرد: گیلان می تواند در آینده ای نه چندان دور با برنامه ریزی صحیح و اصولی در ردیف صدرنشینان گلف ایران قرار گیرد.

مهدی لطفی، سرپرست هیات گلف استان گیلان نیز، با معرفی گیلان و ترسیم سیمای ورزش استان به ویژه وضعیت فعلی هیات گلف، عنوان کرد: اولویت اول بنده از بدو آغاز به کارم به عنوان سرپرست هیات گلف گیلان، آن هم پس از وقفه ای که در سطح مدیریت ارشد آن به وجود آمده بود، حاکم نمودن انضباط اداری و مالی بود که بحمدلله اکنون تا حدودی محقق شده است.

وی اضافه کرد: گیلان با توجه به داشتن آب و هوای معتدل خزری، اقلیم متنوع و زیبا و داشتن سرمایه های انسانی بسیار و شکوفا از بستری مناسب برای ایجاد زیرساخت های ورزش گلف و تجهیز و توسعه آن برخوردار است که در سند چشم انداز هیات، تیم برنامه ریزی ما به این مهم توجهی ویژه دارد و در صورت تداوم حمایت های مسئولان در گیلان در کنار حمایت های جاری فدراسیون گلف ایران، دست یافتنی خواهد بود.

سرپرست هیات گلف استان گیلان یادآور شد: اعضای خانواده گلف گیلان دل هایی بزرگ و دریایی دارند و بزودی در سایه برنامه ریزی و تلاش همه جانبه خویش جایگاهی شایسته تر در گلف و رشته های ورزشی تابعه آن را در کشور به خود اختصاص خواهند داد.

به گزارش ایسنا، در پایان این دیدار حکم سرپرستی هیات گلف استان گیلان توسط دکتر کیکاووس سعیدی، رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران به مهدی لطفی اهدا شد./ منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان