Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست هم اندیشى با بخشداران، شهرداران و دهیاران شهرستان بندرآستارا گفت: ظرفیت مرزی بودن بندرآستارا بایستی برای مردم این منطقه خیر و منفعت داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در این نشست که پیش از ظهر امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار و امام جمعه شهرستان و سایر مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرآستارا برگزار شد، اظهار داشت: شیوه ی عملکرد ما بدینگونه است که در قالب این نشست ها مسائل و مشکلات مختلف شهرستان از سوى مردم و مسئولین بیان می شود، با مطالبات مکتوبی که پیش از سفر در اختیار ما قرار گرفته است تطبیق داده می شود، نظرات و راهکارهای مدیران استانی گرفته می شود تا در نهایت بتوانیم تصویری روشن از وضعیت شهرستان بدست آوریم و تلاش کنیم که شهرستان هرچه زودتر به شرایط مطلوب برسد.

وی اضافه کرد: این روند برای شهرستان های مختلف استان ادامه خواهد داشت و در نهایت کتابچه ای شامل تمامی اطلاعات شهرستان هاى سراسر استان تهیه شده و مبنای پیگیری های بعدی قرار خواهد گرفت.

نماینده عالی دولت در استان با تأکید بر لزوم توجه دقیق مدیران استانی به مطالب مطرح شده در بازدید ها، گفت: تعهد کرده ایم مشکلات مردم را حل کنیم، بنابراین در همه ی حوزه ها موشکافانه عمل خواهیم کرد.

دکتر سالاری ادامه داد: برخی از مشکلات طی سفر یک روزه و برخی دیگر نیز به اقتضاى موانع موجود و لزوم پیگیری مدیران استانی ظرف مدت ١٠ روز تعیین و تکلیف خواهد شد.

وی گفت: برای مطالباتی که به هیچ وجه امکان تحقق ندارد دلیلی قانع کننده می خواهم.

استاندار گیلان با بیان اینکه یکی از اهداف مهم ما این است که اولویت بندی مردم ملاک تصمیم گیری مدیران قرار بگیرد، گفت: در برخی از موارد مانعی از طرف دولت باعث توقف یک پروژه شده است که می توانیم با تعامل و همکاری بیشتر این موانع را برطرف کنیم.

دکتر مصطفی سالاری با اشاره به عزم جدی دولت برای حل مشکلات مردم اظهار کرد: در تلاشیم به هر نحوی که مطلوب است تمام مطالبات مردم را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: اعتقاد قلبی من بر این است که بایستی با مردم ساده و شفاف برخورد کنیم.

استاندار گیلان در پایان سخنانش گفت: ظرفیت مرزی بودن بندر آستارا بایستی برای مردم این منطقه خیر و منفعت داشته باشد.

دکتر سالارى اضافه کرد: در این خصوص اقدامات جدى در نظر گرفته ایم.

برنامه سفر یکروزه استاندار گیلان به شهرستان بندرآستارا تا شامگاه امروز ادامه خواهد داشت و مسائل و مشکلات مردم شهرستان مورد بررسى و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان