Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان ائمه جمعه را ستاد فرهنگی جامعه اسلامی توصیف کرد و گفت: اکنون زمان انتقاد از نیروهای خودی نیست و ائمه جمعه باید امید را به جامعه برگردانند.

آیت الله زین العابدین قربانی امروز در گردهمایی ائمه جمعه گیلان اظهار کرد: برگزاری گردهمایی مذکور فرصت مغتنمی برای بیان دغدغه ها و نقدهای امامان جمعه است.

وی به تلاش استکبار جهانی برای مأیوس کردن مردم از نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: یکی از راه های مأیوس کردن مردم از نظام، مسأله دار نشان دادن مسؤولان است و دشمن این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه رفتار مسؤولان باید به گونه ای باشد تا موجب دل سردی مردم از نظام نشود، تصریح کرد: مدتی است رسانه های خارجی فاصله طبقاتی در جمهوری اسلامی و رژیم گذشته را بررسی می کنند اما رفتار مسؤولان در نظام اسلامی با رفتار فرعونی رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست.

آیت الله قربانی، ایجاد جنگ و درگیری در دنیای اسلام را از دیگر ترفندهای دشمنان خواند و بیان کرد: برخی از پادشاهان بی غیرت عرب برای حفظ خود معامله های 400 میلیارد دلاری سلاح با دشمنان انجام دادند.

وی به تشکیل کنفرانس سران کشورهای اسلامی در ترکیه اشاره کرد و گفت: کشورهای اسلامی باید رابطه خود با رژیم صهیونیستی قطع کرده و با فراخوان سفرا با آن معامله و تجارت نداشته باشند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری به پیام سردار سلیمانی به رزمندگان حماس و جهاد اسلامی اشاره کرد و گفت: تمام توان جبهه مقاومت برای نجات فلسطین از دست آمریکا و رژیم صهیونیستی به کار گرفته می شود.

آیت الله قربانی در ادامه با تأکید براینکه ائمه جمعه ستاد فرهنگی جامعه اسلامی هستند، متذکر شد: اکنون زمان انتقاد از نیروهای خودی نیست و ائمه جمعه باید امید را به جامعه برگردانند.

وی، ائمه جمعه را تصمیم گیران فرهنگی جامعه توصیف کرد و یادآور شد: مشکلات باید از مجاری صحیح و قانونی پیگیری و اقدام شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه در برابر حادثه بزرگ فلسطین نباید بی تفاوت باشیم، اظهار کرد: امر مذکور تنها با شعار دادن محقق نمی شود و باید با منطق استدلال کنیم و مردم آن را می پذیرند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان