Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: ٤٢ هزار نفر تا پایان روز پنجم از سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان دیدار کرده و بیش از پنج میلیارد ریال بن کتاب خریداری شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، فیروز فاضلی بیان کرد: رقم دقیق فروش بن کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان پنج میلیارد و ٤٠ میلیون ریال است که این نشانه مطالبه عمومی مردم مبنی بر برپایی هر ساله نمایشگاه کتاب است.

وی اظهار کرد: نمایشگاه یادشده در ٢٠٠ غرفه و با حضور بیش از ٤٠٠ ناشر استانی و کشوری، ١٦ آذر در رشت افتتاح شده و امروز سه شنبه آخرین روز برپایی آن است.

وی با بیان اینکه ٤٨ هزار و ٣٥٥ عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه شده است، افزود: ٥٠ ناشر استانی در این نمایشگاه حضور دارند که ٣٠ ناشر دارای غرفه های مستقل بوده و ١٥ ناشر نیز در غرفه تجمیعی کتب خود را ارائه می دهند.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان با تخفیف ٣٠ درصدی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران تا ساعت ٢٠ امروز (٢١ آذر) در محل نمایشگاه های بین المللی استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت – تهران دایر است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان