Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

اختصاصی گیلانیان : به استناد مستندات موجود ، در آستانه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مقادیر قابل توجهی از وسایل ورزشی فدراسیون روستائی و عشایری ایران به جای تحویل به مسولین مربوطه استانی به دستور وزیر محترم ورزش و جوانان تحویل90 نماینده مجلس در سراسر کشور شد !

به گزارش خبرنگار گیلانیان ، انتشار خبر ارسال چنین مرسوله ای از محل بیت المال برای یکی از نمایندگان گیلان توسط مهمان برنامه زنده " با ورزش " شبکه باران ، سیمای مرکز گیلان ، واکنش های شدیدی را در استان و در نهایت وزارت ورزش و فدراسیون روستائی عشایری کشور برانگیخت .

پیگیری های خبرنگارگیلانیان مشخص کرد محموله ارسالی فدراسیون روستائی عشایری در رشت به جهت ناشناس بودن هویت حقیقی و حقوقی دریافت کننده از یکسو و داشتن عنوان روستائی عشایری از سوی دیگر به دست هیئت روستائی عشایری گیلان رسیده و این هیئت نیز به گمان اینکه وسایل ورزشی ارسالی متعلق به فدراسیون متبوع است و باید بین افراد ذینفع توزیع شود بلافاصله طبق روال جاری آن را توزیع نمود.

تا قبل از احراز هویت حقوقی مهندس آقازاده که می توانست هر مهندس آقازاده ای را شامل شود حساسیتی از سوی مقامات ابراز نشد ولی بر اثر واکنش ها و تماس های تلفنی مکرر از هر سو و  اعتراف صریح تماس گیرندگان مسجل شد که شخص مورد نظر کسی جز  شخص آقای مهندس(!) سردار آقازاده، نماینده محترم رشت نمی باشد.

از سوی دیگر اصرار تماس گیرندگان در باز پس گیری محموله ورزشی مشخص ساخت این مرحمتی وزیر کشور تنها به گیلان اختصاص نداشته بلکه از سوی وزارت ورزش اینچنین محموله هایی برای 90 نماینده دیگر در سایر استان ها ارسال شده که تنها سهمیه سردار آقازاده، نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به دست صاحبان واقعی آن رسیده است و به دور از انتظار رسانه ای شده است

گفته می شود حساسیت این موضوع به حدی بالا بود که مدیر کل تربیت بدنی گیلان به خاطر آن به تهران فراخوانده شد

از سوی دیگر دست هایی از مجموعه وزارت ورزش یا فدراسیون روستائی و عشایری کشور در کار است تا با فشار و ارعاب مسئول باربری مربوطه در شهر رشت و تهدید به برکناری سرپرست هیئت ورزش های روستائی عشایری گیلان شاید بتوانند برای جبران گاف بزرگ وزیر ورزش و نماینده مردم رشت مرسوله مذکور باز پس گرفته شود !!؟؟

وقتی این وسایل ( که تنها بخشی از آن در تصویر روبرو هویداست ) در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با دستور وزیر محترم ورزش برای تعدادی از نمایندگان فعلی ارسال می شود این شائبه را به وجود می آورد  که شاید قرار است بخشی یا تمام هزینه های انتخاباتی90 نماینده مورد اشاره در کشور از جمله سردار سید علی آقازاده دافساری توسط جریانی خاص از محل بیت المال تأمین شود !؟

 وقتی گیلانیان هشدارهای بزرگان نظام در مورد استراتژی های انتخاباتی جریان موسوم به انحرافی مبنی بر اینکه :

1 -  جریان انحرافی برای تصاحب کرسی های بیشتر در مجلس نهم در نظر دارد با مهره های سفید وارد شود.

2 – جریان انحرافی برای هر کدام از کاندیداهای طیف خود مبلغ یک تا سه میلیارد تومان هزینه انتخاباتی در نظر گرفته است.

3 – جریان انحرافی برای تصاحب 200 کرسی مجلس تا کنون توانسته است با 122 نفر از کاندیداها لابی و مذاکره رو در رو نموده و به توافق برسد .

را با فعل و انفعالات جریان انحرافی و  اتفاق مورد نظر در کنار هم می گذارند با نگرانی از خود می پرسند نکند این 90 نماینده از جمله نماینده رشت جزء 122 نفر باشند ؟!  و با جدیت به دنبال پاسخ سوالاتی شرح زیر می باشند که پسندیده است سردار سید علی آقازاده دافساری ، به عنوان یک نیروی ارزشی و اصولگرا برای رفع نگرانی ها با صراحت موضع صریح و روشن خود را اعلام نماید :

اولا: چه دلیلی داشته است سردار آقازاده در آستانه انتخابات برای ورود به مجلس نهم از روش غیر عرفی و شرعی استفاده نماید ؟

ثانیا: حال که ادعا می شود محموله فدراسیون روستائی و عشایری بین صاحبان حقیق آن توزیع شده است ، دلیل اعمال فشار و تلاش برای به دست آوردن محموله ای از بیت المال برای چیست ؟

ثالثا : وقتی هیئت روستائی عشایری استان دارای مسئول و تشکیلات منسجم هست چرا نیازمندی های ان باید از کانال نماینده ، آنهم در آستانه انتخابات توزیع شود ؟!

رابعا : موضع خود را در ارتباط با جریان انحرافی با استراتژی فوق الاشاره به صراحت به افکار عمومی اعلام نماید؟

خامسا : چرا و به چه دلیل سرپرست هیئت روستایی عشایری استان گیلان تهدید به برکناری شده است ؟؟!   

  با کلیک روی تیتر زیر خبر تکمیلی در همین رابطه را بخوانید :  اهدائی سردار آقازاده اولین قربانی خود را گرفت !؟
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان