Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان بابیان اینکه هرگونه خلل و خدشه در امید مردم از عملکرد ما نشأت می گیرد گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در دسترس ترین افراد برای مردم هستند، آن ها به عنوان ظرفیتی برای ما مسئولان می توانند حرف ها و گلایه های مردم را دریافت و به ما منتقل کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار رشت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه وظیفه ماست که به مطالبه و شکایت مردم توجه جدی داشته باشیم اظهار کرد: همه ما در قبال معیشت، اشتغال، بهداشت، فرهنگ، نشاط اجتماعی و آزادی بیان مردم برای ارائه نقدها و گلایه ها مسئول هستیم.

وی با تأکید بر اینکه باید در میان مردم حاضرشده تا به راحتی به ما دسترسی داشته باشند گفت: پاسخگویی به مردم وظیفه جدی همه دستگاه هاست و حتی نهادهای نظامی نیز از این قاعده مستثنا نیستند

استاندار گیلان بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در دسترس ترین افراد برای مردم هستند، آن ها به عنوان ظرفیتی برای ما مسئولان می توانند حرف ها و گلایه های مردم را دریافت و به ما منتقل کنند.

وی با اذعان به اینکه مردم زودتر از ما نارسایی ها را می بینند افزود: خدشه وارد شدن در امید مردم ضعف همه ماست و همه برای تقویت امید مردم وظیفه داریم و باید بیش از نیمی از جلسه های فرمانداری بایستی با مردم باشد تا بایستی نارسایی ها را مستقیم از مردم دریافت و برای رفع مشکلات تلاش شود.

سالاری بابیان اینکه هرگونه خلل و خدشه در امید مردم از عملکرد ما نشأت می گیرد تصریح کرد: اگر نارسایی وجود دارد باید با صدای بلند بگوییم و انتقاد دستگاه ها از یکدیگر نه تنها تضعیف آن دستگاه محسوب نمی شود بلکه باعث تقویت آن دستگاه می شود و اگر عملکرد مثبتی داشته باشیم باعث پویایی جامعه و رضایتمندی روزبه روز مردم از انقلاب می شویم.

وی با اشاره به اینکه همه به عنوان حلقه های یک زنجیره، رسالتی جز خدمت به مردم نداریم بیان کرد: هدف آرمانی ما در گرو کارکردن بهتر برای مردم است و از همه نهادهای قضایی، ائمه جمعه و قوای سه گانه در استان می خواهم که با روحیه تعامل و کارکردن برای مردم دست به دست هم دهند و برای رفع مشکلات تلاش کنند و اگر با این رویکرد دست به دست هم بدهیم و برای رفع مشکلات مردم به ویژه جوانان با شجاعت گام برداریم.

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه یقیناً با همت جمعی مشکلات جامعه مرتفع می شود گفت: من به این فضا در استان گیلان امیدوار هستم و باید از مواهب الهی بی نظیر موجود در استان کمال بهره را ببریم.

به گزارش فارس در پایان این مراسم سید محمد احمدی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان رشت جایگزین سیروس شفقی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان