Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: امروز مردم غیور،با بصیرت و هوشمند استان گیلان به موقع برای از بین بردن فتنه دیگر آمریکایی – اسرائیلی و آشوب های آشوبگران و فتنه گران حماسه ای بزرگ آفریدند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،حجت الاسلام والمسلمین تسخیری، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان امروز، 17 دی در مراسم راهپیمایی محکومیت آشوب های اخیر که در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار شد، حضور گسترده مردم را بیعت با امام زمان(عج) و ولی امر دانست و اظهار کرد: امروز مردم غیور، با بصیرت و هوشمند استان گیلان به موقع برای از بین بردن فتنه دیگر آمریکایی – اسرائیلی و آشوب های آشوبگران و فتنه گران حماسه ای بزرگ آفریدند.

وی ضمن قدردانی از بصیرت و حضور معنادار ملت، افزود: پیامبر اسلام(ص) از گمراهی بعد از شناخت، فتنه های گمراه کننده و شکم بارگی و شهوت رانی برای امت خود نگران بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان، با اشاره به چرایی دشمنی ها با جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب، دشمن هنوز دست از سر این مردم انقلابی برنمی دارد و هر روز توطئه ای جدید علیه انقلاب و ملت ایران اسلامی طراحی می کند. پیامبر(ص) زمانی که اسلام را برای مردم عرضه داشت، تمام دشمنان با همه قوا و امکاناتشان در برابر پیامبر و تفکر ناب و اصیل اسلامی ایستادند و ایشان را تهدید، تحریم و تبعید کردند، مورد تمسخر قرار دادند و جنگ های مختلف را علیه ایشان به وجود آوردند؛ با این هدف که پیامبر دست از توحید و خداپرستی و دعوت کردن مردم به سوی یکتاپرستی بردارد، اما پیامبر مانند کوه، بلکه قوی تر ایستاد تا پیام اسلام را برساند.

حجت الاسلام تسخیری، دین پیامبر(ص) را اسلام ناب محمدی دانست که مردم را از جهل در نور الهی قرار داد و گفت: با اسلام ناب محمدی جامعه رنگ معنویت گرفت و استکبار ناامید شد لذا بعد از 1400 سال از آن اسلام اصیل و ناب رسول الله(ص) در گوشه ای از جهان، یک انقلاب شکل گرفت که هیبت این انقلاب همان هیبت حکومت پیامبر اسلام(ص) است و دشمن با تمام قوا پای کار آمده و جهان را علیه انقلاب اسلامی بسیج کرده تا این انقلاب نباشد.

وی با بیان اینکه هم و غم دشمن نابودی انقلاب و اسلام ناب است، اضافه کرد: امروز پرچم جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام به اهتزار درآمده و لذا دشمن به دنبال اسلام عربستان است؛ نه اسلام ایران. در واقع دشمن از ایران مبتنی بر اسلام ناب وحشت دارد، زیرا امروز اسلام ناب و اصیل در اروپا، آمریکا و حتی آفریقا نفوذ یافته و دشمن را زمین گیر کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان ادامه داد: دشمن می داند اگر انقلاب اسلامی دوام بیاورد، دیگر جایی برای استکبار باقی نخواهد ماند و به تاثیرگذاری اسلام ناب محمدی پی برده است، زیرا این اسلام، اسلام کارآمد است و انقلاب و نظام ما تاثیرگذار بر ملت هاست. دشمن مستکبر کارآمدی نظام ما را دیده و تصمیم گرفته با استفاده از عوامل داخلی خود به این نظام و انقلاب لطمه بزند.

حجت الاسلام تسخیری، با اشاره به برنامه ریزی دشمن علیه نظام در قالب توطئه، تفرقه و فتنه، خاطرنشان کرد: طراحی دشمن برای نظام اسلامی 10 ساله است و مانند فتنه 78 و فتنه 88، برای سال 98 نیز برنامه داشت، اما امروز رخنه و روزنه ای را برای خود دید و خیلی زود وارد میدان مبارزه با ملت شد، زیرا فکر می کرد می تواند از فرصت گلایه مندی مردم نسبت به مسائل اقتصادی و معیشتی، نوع مدیریت ها و عملکرد برخی از مسئولان بهره ببرد و بر این نظام و ملت بتازد.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با اصلاح طلب و اصولگرا کاری ندارد و هدفش پایین کشیدن پرچم جمهوری اسلامی ایران است، گفت: دشمن باید بداند که این ملت هرگاه اسلام، انقلاب و ولایتشان را در خطر ببینند، در کنار هم و با مشت های گره کرده شعار «مرگ بر آمریکا» سر می دهند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، از طراحی پروژه آمریکایی تحت عنوان «تنبیه ایران» خبر داد و خاطرنشان کرد: براساس این پروژه که در یکی از مجلات آمریکایی منتشر شده، اصلاح و ارائه مجدد برجام، اجبار و انزوا علیه ایران اسلامی و عقبگرد ایران در منطقه باید اتفاق بیافتد. آمریکایی ها با پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 57، معتقد بودند که این انقلاب 6 ماه بیشتر دوام نمی آورد، اما امروز شاهد هستند که این انقلاب به عنوان یک جوان تنومند، قدرتمند و شجاع در عالم معرفی می شود و کارآمدی دارد لذا می خواهند ایران به منطقه خودش عقبگرد کند.

وی جداسازی اقتصاد ایران از جهان را یکی دیگر از توطئه های استکباری دانست و متذکر شد: آمریکا به دنبال تفرقه افکنی در جامعه ایران، نابودی موشک های ما، عقب نشینی ایران از عمق راهبردی خودش در منطقه و در نهایت تنبیه ایران است. در واقع دشمن برای تنبیه ایران روش لیبی و تونس را پیش گرفته است. این در حالی است که در آشوب های اخیر ادعای حمایت از مردم ایران را داشتند و در سر فکر تنبیه ما را می پروراندند.

حجت الاسلام تسخیری، با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا مامور به تجدیدنظر در برجام و تنبیه ایران به خاطر اقداماتش در منطقه، حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر است، عنوان کرد: آمریکا روز به روز در منطقه و سازمان ملل مفتضح تر می شود و نشست چند روز پیش شورای امنیت علیه ایران، گواه این مدعاست. بی تردید این مهم به دست شما ملت غیور، پرتوان و شجاع محقق شده است.

این کارشناس دینی، فشار اقتصادی، تفرقه افکنی در جامعه و بازگشت تحریم ها را در راستای پروژه واشنگتن برای «تنبیه ایران» دانست و یادآور شد: آمریکا از حضور ایران در عراق، سوریه، یمن و فلسطین نگران است؛ در حالی که ایران هم مرز این کشورهاست و آمریکا کیلومترها با منطقه ما فاصله دارد، اما جنایت، خیانت، استبداد و استکبارشان به اینجا رسیده است لذا باید از انقلابمان با همان اندیشه مقابله با آمریکا پاسداری کنیم و دست از سر استکبار برنداریم، زیرا دشمن هر ساعت و هر دقیقه و هر ثانیه برای ما برنامه ریزی می کند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر «نفوذ»، تصریح کرد: آمریکا امروز به دنبال رخنه در بدنه نظام است. اگر مسئولان نظام ما با وجود این همه دشمن، درست انتخاب و به کارگیری نشوند، فرصت برای نفوذ فراهم می گردد. عملکرد نامطلوب مسئولان مایه سوء استفاده دشمن قرار می گیرد و این ملت و نظام خسارت می بینند لذا رهبر انقلاب بعد از راهپیمایی باشکوه 22 بهمن سال 95، در جمع مسئولان به گلایه مندی مردم از بیکاری و وضعیت معیشت اشاره کردند و لذا قوای ما باید به داد این مردم همیشه در صحنه برسند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه رفتار برخی از مسئولان برای مردم قابل تحمل نیست، خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در صحنه های حمایت از انقلاب معنادار است لذا از مسئولان می خواهیم آستین همت را بالا بزنند و برای مردم کار کنند. براساس فرمایش رهبری باید به مردم به خصوص جوانان به عنوان سرمایه های داخلی اعتماد کنیم و نسبت به اقتصاد مقاومتی همت داشته باشیم.

حجت الاسلام تسخیری، خطاب به آمریکا، اسرائیل، کشورهای اروپایی، منافقین و همه دشمنان اسلام و انقلاب، یادآور شد: دشمنان خیال می کردند که با این فتنه ها و آشوب ها کار انقلاب به پایان رسیده و فتنه گران و آشوبگران در فضای مجازی با لجن پراکنی به دنبال فریب مردم بودند، اما این نظام و این ملت خطوط قرمزی دارند و اسلام، انقلاب اسلامی و ولایت خطوط قرمز ماست و هر کسی در هر جایگاهی، اگر در مقابل خطوط قرمز ما بایستد، با تمام وجود مقابلش خواهیم ایستاد و به فرمان ولی امر جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب می کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان