Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه دغدغه امروز مردم و جوانان کشور ما معیشت، بیکاری، گرانی و اشتغال است گفت: این اتفاقات اخیر تلنگری برای همه مسئولین بوده و نباید از این اعتراضات به حق مردم ناراحت شوند زیرا این درد و دل مردم است.

محمدحسین قربانی امروز در نشست خبری بابیان اینکه باید صدای مردم علی الخصوص جوانان نسل چهارم را شنید اظهار کرد: اگر مسائل و مشکلات جامعه را شفاف در بحث های اقتصادی، درآمدهای دولت، مبانی بین المللی و شرایط بودجه ای کشور برای مردم علی الخصوص جوانان توضیح دهیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه باید با زبان مردم با آنان صحبت کرد تصریح کرد: بسیاری از انسان های سودجو و بسیاری از کسانی که تا دیروز هیچ دل بستگی به نظام، مردم ، رفع معیشت و مشکلات مردم در بیرون مرزها نداشتند امروز آمدند دلسوز مردم شدند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: کسانی که تا دیروز مردم ایران را تروریست خطاب کرده و هواپیماهای مسافربری ما را سرنگون و برای مردم ایران خط قرمز کشیده که نمی توانند حتی برای دیدن اقوام خودشان به سرزمینشان راه پیدا کند امروز برای ما موعظه و خطابه وضع می کنند.

قربانی بابیان اینکه بسیاری از کشورها ازجمله حکام مرتجع منطقه امروز دلسوز ما شده اند افزود: رژیم اشغالگر قدس که خودش بزرگ ترین تروریست منطقه هست برای ما موعظه می کند.

وی بابیان اینکه باید فضایی ایجاد کنیم تا خط مرز اطلاع رسانی و دغدغه ها و معیشت مردم، ازنظر معیشت، اشتغال و اقتصاد شفاف شود گفت: باید برای مردم توضیح دهیم و خط اغتشاش و اخلال را با افکار عمومی مردم جدا کنیم.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم و جوانان ما اهل بصیرت هستند و مشکلات و گرفتاری های مردم و کشور را می دانند و با توجه به این همدلی که امروزه باید در بین مجلس، دولت و قوه قضاییه باشد تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم.

قربانی با اشاره به اینکه دغدغه امروز مردم و جوانان کشور ما معیشت، بیکاری، گرانی و اشتغال است خاطرنشان کرد: این ماجرا تلنگری برای همه مسئولین بوده و فکر می کنم نباید از این اعتراضات به حق مردم ناراحت شوند زیرا این درد و دل مردم است.

وی بیان کرد: باید فضایی را در ابعاد مختلف ایجاد کنیم تا مردم بتوانند صحبت های خودشان را با مسئولین، مجلس و دولت مطرح کنند ولی مرز اخلال و اغتشاش را باید با مردم جدا کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان