Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان بابیان اینکه همه ملت ایران داغدار جان باختگان حادثه سانچی هستند، گفت: خداوند مصلحت اندیش است و با رویدادهای روزانه در پی امتحان انسان ها است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله زین العابدین قربانی صبح امروز در دیدار با خانواده حامد بهاری حشکوائی، یکی از جان باختگان حادثه سانچی در رشت اظهار کرد: تحمل دردها و مصیبت ها مشکل است اما اگر تحمل مشقت ها برای ارزش ها باشد، آسان می شود.

وی بابیان اینکه جان باختگان سانحه سانچی برای پویایی اقتصادی کشور از دنیا رفتند، افزود: اگر تلاش دریادلان دریایی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی نبود امروز اقتصاد کشور با مشکل روبرو می شد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه همه مردم بعد از حادثه سانچی تلاش کردند تا تسلی خاطر بازماندگان حادثه باشند، گفت: همه ملت ایران پس از حادثه سانچی ناراحت و اندوهگین هستند و با خانواده های شهدای سانچی هم دردی می کنند.

امام جمعه رشت بابیان اینکه حادثه سانچی امتحان الهی بود، خاطرنشان کرد: خداوند مصلحت اندیش است و با رویدادهای روزانه در پی امتحان انسان ها است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه خداوند خیر شهید و خانواده های آن ها را خواسته و بر اساس آن عمل کرده، افزود: در روایات دینی ذکرشده که شهید علاوه بر خانواده های شهید، تعداد زیادی از افراد را نیز به دنبال خود می کشد و شفاعت می کند.

آیت الله قربانی بابیان اینکه خانواده های شهدا دارای مدارج و مراتب در نزد خدا هستند، بیان کرد: آمدن و دیدار ما با خانواده های شهدا افتخاری هست که نسبی ما شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان