Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه رضایتمندی مقام معظم رهبری و ملت ایران از نیروی انتظامی بالاترین پاداش برای پلیس است گفت: نیروی انتظامی باید صبورانه و متعهدانه به شهروندان خدمت کند.

سردار محمدرضا اسحاقی عصر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه ایران اسلامی فرزندان جان بر کف و نیروهای توانمند گسترده ای دارد اظهار داشت: نیروهای شجاع مرزبانی با از جان گذشتگی از حریم امنیت کشور دفاع می کنند.

فرمانده انتظامی استان گیلان پوشیدن لباس نیروی انتظامی و خدمت به آحاد مختلف جامعه را بالاترین افتخار دانست و خاطرنشان کرد: پلیس به صورت گسترده در شئون دنیوی و اخروی زندگی مردم نقش مستقیم دارد.

سردار اسحاقی با بیان اینکه نیروی انتظامی باید صبورانه و متعهدانه به شهروندان خدمت کند و تصریح کرد: همراهی با ملت ایران اسلامی در مسیر تحقق آرمان های نظام اسلامی یک ضرورت مهم در جامعه امروز است.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت و اقدامات پلیس به طور شبانه روزی ادامه دارد و تعطیل شدنی نیست بیان کرد: عمده فعالیت های پلیس در راستای برقراری امنیت است و مفهوم اساسی امنیت تعطیل شدنی نیست.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه اقتدار توام با مهربانی مهم ترین شاخصه ناجا محسوب می شود گفت: فرزندان ملت اسلامی ایران در لباس نیروی انتظامی با تمام وجود در مقابل دشمن ایستاده و از امنیت کشور پاسداری می کنند.

سردار اسحاقی نظارت بر یکدیگر را نقش کلیدی در تشکیل جامعه ای آرمانی دانست و با بیان اینکه مومنان واقعی آینه یکدیگر هستند افزود: پلیس همواره به طور شبانه روز مکلف به حفاظت از جان، مال و ناموس مردم است.

وی با تاکید بر اینکه سلامت اداری و مالی نیروی انتظامی باید در بالاترین سطح ممکن باشد خاطرنشان کرد: رضایتمندی مقام معظم رهبری و ملت ایران از نیروی انتظامی بالاترین پاداش برای پلیس است.

فرمانده انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی باید از تمامی ظرفیت های فرهنگی و بنیه علمی استان گیلان به منظور افزایش سطح خدمت رسانی به مردم و بهبود عملکرد در ماموریت ها استفاده کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان