Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارائه آمار شفاف در حوزه اشتغال استان گیلان گفت: به هیچ وجه قابل باور نیست که ۲۸ هزار فرصت شغلی در گیلان ایجاد شده است.

حسن خسته بند صبح امروز در نشست خبری در رشت اظهار داشت: مدیران استانی و فرمانداران باید مشکلات خود را آزادانه و بدون ترس بیان کنند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارائه آمار شفاف حوزه اشتغال استان گیلان به نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد: به هیچ وجه قابل باور نیست که 28 هزار فرصت شغلی در گیلان ایجاد شده است.

خسته بند با اعلام اینکه بیشترین دغدغه مردم در زمان مراجعه به نمایندگان مجلس نبود شغل و مشکلات حوزه اشتغال است ابراز داشت: اگر آمار اشتغالزایی در استان درست است پس علت این حجم از مراجعات مردمی چیست؟

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه با اعلام آمار غیرصحیح در حوزه اشتغال استان گیلان نباید خود را گول بزنیم تصریح کرد: این نظر من اصلاً سیاسی نیست و اگر نظرم اشتباه بود حاضرم در تریبون های رسمی عذرخواهی کنم.

وی خاطرنشان کرد: وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی خود را مسئول ایجاد اشتغال در کشور معرفی کرده و مسئولیت آن را پذیرفته است پس باید بداند درست است که هرکسی 4 ساعت کار در روز داشته باشد شاغل محسوب می شود اما نه با درآمد 500 هزار تومان در ماه.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس با تاکید بر لزوم ایجاد فضایی امن برای سرمایه گذاران خاطرنشان کرد: تمام سرمایه گذاران می دانند که ایران بیشترین میزان سوددهی را برای آنان دارد اما به دلیل عدم هماهنگی های لازم میان دستگاه ها فراری می شوند.

وی با اشاره به وعده های داده شده در راستای پرداخت 10 درصد از بیمه صیادان از محل یارانه ها تصریح کرد: اداره کار و سازمان تامین اجتماعی بلایی بر سر ما آورد که ما با وجود تلاش های بسیار و نامه نگاری های متعدد هنوز موفق به تحقق آن نشده ایم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان