Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان از آمادگی کامل سپاه قدس گیلان برای امدادرسانی و بازگشایی مسیر در بارش برف احتمالی خبر داد.

سردار محمد عبدالله پور امروز با اشاره به بار احتمالی برف سنگین بر اساس گزارش های هواشناسی اظهار کرد: برنامه ریزی های لازم برای استفاده از گروه های جهادی تشکیل شده توسط بسیجیان، برای مقابله با بحران احتمالی بارش برف سنگین انجام شده است.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت عظیم بسیج در کمک رسانی به مردم در زمان بحران های مختلف گفت: تمام پایگاه های مقاومت بسیج در استان گیلان آماده ارائه خدماتی مانند برف روبی در راستای خدمات رسانی به مردم هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تجهیزات و امکانات سپاه گیلان به منظور بازگشایی راه ها و رفع مشکلات امدادرسانی و خدمات رسانی به کار گرفته شده است بیان کرد: سپاه با بهره گیری از امکانات و ماشین آلات برف روبی، آماده بازگشایی مسیرهای از پیش تعیین شده است.

عبدالله پور به بارش برف درس سال گذشته در استان اشاره کرد و افزود: در برف سال گذشته نیز سپاه قدس گیلان با استفاده از ظرفیت عظیم بسیج و به کارگیری تجهیزات و نیروهای مهندسی نقش پررنگی در امدادرسانی و بازگشایی مسیر بر عهده داشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان