Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان با بیان اینکه دستگاه های امدادی برای سخت ترین شرایط خود را آماده کرده اند گفت: دستگاه های اجرایی، نهادهای عمومی و سازمان های مردم نهاد با همدلی و اتحاد به نحوی عمل کنند در زمان بارش برف شاهد بحران نباشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مصطفی سالاری عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اظهار کرد: با مدیریت خوب و کمک دستگاه های اجرایی و امدادی تلاش می کنیم تا در بارش برف پیش رو مشکلی خاصی به وجود نیاید.

وی گفت: بارش برف در محور اسالم به خلخال شروع شده و طبق پیش بینی های هواشناسی از امشب نیز شاهد بارش برف در مناطق جلگه ای خواهیم بود.

استاندار گیلان با بیان اینکه مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند افزود: مردم از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و از امشب از پارک خودروها در خیابان های اصلی شهر خودداری کنند زیرا باعث عدم امدادرسانی مطلوب می شود.

سالاری با بیان اینکه دستگاه های امدادی برای سخت ترین شرایط خود را آماده کرده اند تصریح کرد: دستگاه های اجرایی، نهادهای عمومی و سازمان های مردم نهاد با همدلی و اتحاد به نحوی عمل کنند در زمان بارش برف شاهد بحران نباشیم.

وی با اشاره به اینکه تمامی دستگاه ها باید وظیفه ذاتی خود را انجام دهند بیان کرد: دستگاه ها باید به دستگاه های اجرایی دیگر کمک کنند، راهداری، شهرداری ها، هلال احمر و اورژانس باید کار خود را به نحو احسن انجام دهند و دستگاه های دیگر و سازمان های مردم نهاد نیز کمک خواهند کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان