Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما از افتتاح 983 پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و 183 میلیارد تومان در بخش های مختلف عمرانی، تولیدی و صنعتی ، زیرساختی ، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و آموزشی در استان خبر داد و افزود: حدود 60 درصد از این پروژه ها توسط بخش خصوصی انجام پذیرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر مصطفی سالاری در این مصاحبه، با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از افتتاح 983 پروژه با هزینه ای بالغ بر هزار و 183 میلیارد تومان در بخش های مختلف عمرانی، تولیدی ، صنعتی ، زیرساختی ، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و آموزشی در استان خبر داد و افزود: حدود 60 درصد از این پروژه ها توسط بخش خصوصی انجام پذیرفته است.

استاندار گیلان با بیان اینکه در تکمیل پروژه های در دست اجرا به صورت شتابزده تعجیل نکرده ایم تا به فهرست پروژه های دهه فجر بیافزاییم افزود: تلاش ما بر این است تا پروژه ها را در یک تقویم زمانی مشخص به گونه ای که به کیفیت آن لطمه ای وارد نگردد به اتمام رسد .

وی افزود : مناسبت هایی همانند دهه فجر را فرصتی می دانیم تا پروژه هایی که قابل تکمیل کردن با حفظ کیفیت پروژه است را افتتاح کنیم .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان