Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : راه ارتباطی روستاهای چیچال و شاه شهیدان خورگام گیلان مسدود است و برق روستاها دچار قطعی است، طی پیام واصله اهای درخواست کمک به بازگشایی مسیر و امداد هوایی برای آذوقه دارند.

بارش برف که از اواخر هفته جاری بسیاری از مناطق شهرستان رودبار را در برگرفته راه ارتباطی بسیاری از روستاها مسدود و زندگی مردم را دچار مشکل و بحران کرده است.

از روستاهای شاه شهیدان و چیچال خبر می رسد ارتفاع برف در این روستاها به یک و نیم متر و در مناطق بوران گیر به بیش از دو نیم متر می رسد و پس از گذشت سه روز از پایان بحران برف همچنان راه روستاهای یادشده مسدود می باشد.

بخشدار عمارلو در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ما اظهار کرد: حجم بارش برف در خورگام بسیار سنگین و همه روستاهای این منطقه را در بر گرفته بود و با توجه به امکانات موجود عملیات بازگشایی مسیر در دستور کار قرار گرفت و همچنان ادامه داد.

محمود تاجی بیان داشت: هم اکنون بولدزر در مسیر سیبن- گلنگش- شاه شهیدان مستقر می باشد و هم اکنون از روستای سیبن به سمت گلنگش و شاه شهیدان حرکت کرده اند در صورتی که مشکلی به وجود نیایید این مسیر تا ساعاتی دیگر بازگشایی می شود.

وی ادامه داد: ارتفاع برف در این مسیر بعضا به دلیل بوران گیر بودن منطقه به بیش از دو متر می رسد و همین امر روند بازگشایی مسیر را دچار مشکل کرده است.

بخشدار خورگام بیان داشت: برق روستای شاه شهیدان از منطقه دیلمان تامین می شود طی پیگیری های انجام شده بخشدار دیلمان به همراه ماشین آلات راهداری برای رفع این مشکل اقدام کرده اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان