Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه برخی نمی خواهند کارها به دست مردم حل می شود گفت: این انصاف نیست که مسئولان شب را راحت بخوابند و مردم محروم در سرما و چادر، شب سر بالین بگذارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر امروز در مراسم نمادین و هم زمان در مراسم خانه دار شدن هزار و 700 خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) در سالن شهدای ناجا در رشت با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: انقلاب ما از اسلامی نشأت گرفته که با حمایت حضرت زهرا (س) ماندگار شد.

وی با تأکید بر اینکه در دهه فجر باید با امام و آرمان ها بیعت کرد افزود: باید خود را محک بزنیم که چه میزان از خواسته های امام درباره توجه به محرومین را انجام دادیم و همه مسئولان نیز باید تمام همت خود را برای رفع نیاز محرومان بکار گیرند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه امام حمایت واقعی از ولایت را می خواست بیان کرد: باید به جامعه و مردم امید داد زیرا دشمنان در تلاش هستند که انقلاب را تضعیف کرده تا جلوی پیشرفت انقلاب و گسترش آرمان های آن در منطقه را بگیرند.

عبدالله پور با بیان اینکه امام نظام سلطه ستیز را بنا گذاشت گفت: اکنون تمام کشورهای منطقه با توجه به نگاه امام به پا خاسته اند و انقلاب اسلامی ایران را به عنوان الگویی بی بدیل برای مبارزه با کفر و استکبار برگزیدند.

وی با اشاره به اینکه نگاه به محرومین و مستضعفین از اهداف اصلی امام راحل به شمار می رفت بیان کرد: در سالروز تأسیس سپاه عهدی بسته شد که یک هزار واحد به نتیجه برسد و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نشد تا جایی که برای نمونه مسئول بسیج سازندگی ماسال با ماشین شخصی خود مصالح را به روستاها می برد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه توانایی لازم برای ساخت مسکن برای مستضعفان در سپاه و بسیج وجود دارد افزود: شیرینی تحویل خانه ها به محرومان برای پاسداران و بسیجیان از هر چیزی بالاتر است.

وی افزود: حرکت های جهاد گونه سپاه برای ساخت واحدهای مسکونی مددجویان به پشتوانه بسیج نیروهای مردمی است که با اخلاص و ایمان در جهت آسایش مردم اقدامات جهادی انجام می دهند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج امنیت کشور را تأمین می کند گفت: بعضی ها در کشور نمی خواهند بفهمند که باید برای حل مشکلات کار را به دست مردم سپرد و هرجایی که بسیج مردمی کار را در دست گرفت در همان نقطه ما عملکرد موفق داشتیم.

عبدالله پور با اشاره به توطئه دشمنان در زمینه های مختلف گفت: این انصاف نیست که مسئولان شب را راحت بخوابند و مردم محروم در سرما و چادر، شب سر بالین بگذارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان